Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice
Databáze neobsahuje žádnou novinku.

Famfrpál

* Výhra Zaměstnanců nad Mrzimorem

Vydáno dne 12. 05. 2020 18:00 (49 přečtení)

V dalším zápase porazili Zaměstnanci tým z Mrzimoru. Report ze zápasu najdete v tomto článku.

V pondělí 4. května 2020 se kolem 21. hodiny na hřišti shromáždily týmy z Mrzimoru a z řad Zaměstnanců a jejich fanoušci. Zápas byl zahájen až ve 21:11:18, před tím si Zaměstnanci vzali 5minutový oddech kvůli osobním potížím kapitána Jonyho Saita.

Jak již bylo zmíněno, kapitánem a odrážečem Zaměstnaneckého týmu byl Johny Sait, ke kterému se na odrážečský post připojila Cornelia Haleová, jako střelci se představili Richard Bufler, Jek James El, Monča Black, Charoline Swan a Kačka Valentová. Do branky přilétl Mazrim Taim a zlatonku chytal Teóma Tejedor.

U Mrzimorského kapitána, střelce Henryho Mitchella, se k jeho střeleckého postu připojili Amelie Brumm a Martin Andrews, potlouky odrážely Shuren Dee Kamiki a Lucy Hill. Zlatonku se pokoušeli chytit Sarin Coyle a Barbucha Kuřavová a do branky přilétla děravá Samantha Carter.

V počtu střelených gólů jednoznačně vedou Zaměstnanci, kteří jich dali 22. Se 4 mrzimorskými trefami jsme za celý zápas viděli 26 branek. Nejvíce z nich střelil Richard Bufler s 9 zásahy, 7 střel si zapisuje Jek James El, po 3 gólech mají také Monča Black, Kačka Valentová a Henry Mitchell. Jedno prohození camrálem obručemi má též Amelie Brumm. Martin Andrews a Charoline Swan si ovšem nezapisují žádnou střelu.

Více se ale činili Mrzimorští odrážeči, kteří rozdali pauzu na 41 minut a 33 sekund (40:35 reálně) oproti 36 minutám a 14 sekundám Zaměstnanců (reálně 36 minut). Mrzimorští byli na pauze v celkovém čase 43 minut a 31 sekund (reálně 41:02), Zaměstnanci byli na oddechu o 15 sekund déle, tedy 43 minut a 46 sekund (reálně 42:48). Celková doba rozdaného omráčení je 1 hodina, 17 minut a 47 sekund (v reálu 1:16:35), oproti tomu celková doba pauzy je vyšší - v celkovém čase 1 hodiny 27 minut a 18 sekund (1:23:50 reálných).

Navýšení doby v omráčení je ovlivněno v tomto zápase tresty brankářů a dlouhodobým držením potlouků. Tresty brankářům za zdržování při rozehrávce byly rozdány celkem 4krát. Třikrát trest dostala Samantha Carter, ze svého trestu 4 minut a 30 sekund si odpykala jen 2 minuty a 15 vtěřin. Jednou na 1 minutu a 30 vteřin byl potrestán i Mazrim Taim, který si to odpykal celé. Dlouho držící potlouk omráčil své odrážeče na 3 minuty a 30 vteřin. Nejdéle v takovém omráčení byla Cornelia Haleová, která si dáchla na 3 minuty a 5 vteřin. Johny Sait kvůli tomu byl mimo na 16 sekund a Shuren Dee kamiki si dáchla na 9 vteřin. Zajímavostí je opět omráčení vlastních hráčů, po 41 minutách a 4 sekundách hry sestřelila Shuren Dee Kamiki Martina Andrewse na 2 minuty a 50 sekund.

Zlatonka se objevila daleko více před zraky Mrzimorských, celkově 17 spatření. Zaměstnancům se objevila jen 8krát, tedy o polovinu méně. Je ale pravdou, že zlatonku i chytili. Mohli také rozhodnout o zápase daleko dříve, tedy po 45 minutách a 53 sekundách hry ji za stavu 20:180 mohl chytit Teóma Tejedor, který ji ale chytil o 20 minut a 44 sekund později.

Číslo v počtu nalétaných políček se zastavilo na 11 873 i s rozhodčím zápasu Fionou z Albionu, která takto nalétala obvyklých 7 políček. Mrzimorští nalétali 5 880 políček, Zaměstnanci o 106 více, tedy 5 986 políček.

Za celý zápas jsme spatřili 3 odvolání za neaktivitu, ve 21:14:14 po 2 minutách a 56 sekundách hry byl odvolán kapitán a střelec Mrzimoru Henry Mitchell, který do zápasu naskočil po 5 minutách a 14 sekundách ve 21:19:28. Další odvolání za neaktivitu bylo ve 21:56:52, kdy odešla z hřiště střelkyně Kačka Valentová, která 6 minut a 12 sekund před tím vystřídala Charoline Swan. Za odvolanou Kačku Valentovou naskočila Monča Black. Důvod k těmto dvěma odvoláním nám není znám. Třetí a odůvodněné odvoláním bylo v čase 21:57:52, kdy se musel na 5 minut a 5 sekund odporoučet z hřiště i odrážeč a kapitán Zaměstnanců Johny Sait, který měl problém s koštětem. Kromě výše zmíněného střídání v čase 21:50:44 jsme mohli ještě vidět dalších 5 střídání. Mrzimorští vystřídali v čase 21:39:33 chytače, za Sarina Coyla nastoupila Barbucha Kuřavová. Zbytek střídání je na straně Zaměstnanců na postech střelců. Ve 21:25:09 vystřídala Monča Black Kačku Valentovou, ta byla ve 21:50:37 vystřídána Jekem Jamesem Elem, který byl vystřídán ve 21:39:47 Richardem Buflerem, i on byl prohozen ve 21:30:25 za Charoline Swan.

Fanoušci na tribunách fandili oběma týmům velice vyrovnaně, chvílemi přeci jen byla slyšet větší podpora Zaměstnanců. I po tomto zápase se uskutečnila tombola, losovalo se 8krát. 6 medailonků na jedno použití a 2 medailonky na dvě použití. Majitelé medailonků na jedno použití jsou: