Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice
Byly aktualizovány sekce E-Bradavický Fénix, EB galerie nejlepších a Síně slávy jednotlivců.

Famfrpál

* I přes chycení zlaté prohra Mrzimoru

Vydáno dne 27. 02. 2021 12:00 (62 přečtení)

V prvním prosincovém utkání se utkali Havraspár a Mrzimor, který dokázal chytit zlatou, přesto prohrál. Více zde.

V sobotu 5. prosince 2020 se uskutečnil další zápas famfrpálové sezóny 2020/2021 duelem mezi Havraspárem a Mrzimorem a to od osmé hodiny večerní.

Kapitán a střelec Havraspáru John van Smith nasadil do tohoto zápasu jako střelce Rosemary Ellen Wilde a Jamieho Fostera. Na odrážení potlouků Yennu von Everec a Rock Holmesovou. Do branky pak přiletěl Benjamin Wlater a zlatonku se pokoušela chytit Alice Stark.

Na druhé straně Mrzimoru postavil kapitán Henry Mitchell na svůj střelecký post Martina Andrewse a Amelii Brumm. Potlouky odrážely Barbucha Kuřavová se Shuren Dee Kamikil. V brance byla Samantha Carter a zlatou chytal Sarin Coyle.

Za celou dobu zápasu, který činil 1 hodinu, 5 minut a 23 sekund, jsme viděli 27 branek, všechny na straně Havraspáru. Nejvíce se prosadil John van Smith se 16 góly, se 7 pak Jamie Foster, zbylé 4 střely si pak zapisuje Rosemary Ellen Wilde. Mrzimorští střelci Henry Mitchell, Martin Andrews a Amelie Brumm vyšli v tomto zápase naprázdno, neprosadili se.

I přesto, že se mrzimorští střelci neprosadili, jejich odrážečky řádily jako černá smrt. Obě nastřílely pauzu o celkové délce 1 hodiny, 52 minut a 51 sekund, oproti Havraspáru, který rozdal pauzu o délce 3 minut a 26 sekund. Celkově to je rozdané omráčení na 1 hodinu, 56 minut a 17 sekund. V případě celkové doby v omráčení jsou čísla vyšší. Havraspár odpočíval 1 hodinu, 47 minut a 19 sekund, ve skutečnosti o jednu a půl minuty déle. Mrzimor odpočíval oproti soupeři jen 9 minut a 5 sekund, ve skutečnosti o 22 více. Celkově to dává 1 hodinu, 56 minut a 24 sekund, v reálu to dává na 1 hodinu, 58 minut a 26 sekund.

Rozdíly v čase jsou z několika důvodů, zejména porušení ochranné zóny - pokusem o vlétnutí na camrál Yennou von Everec, která tak byla 1krát potrestána na 1 a půl minutu. Další minutou a půl byla potrestána i Samantha Carter za zdržování hry při rozehrávce. Svůj trest si odpykala pouze na 32 sekund kvůli dalšímu gólu a nutnosti rozehrát. A také díky dlouhému držení potlouku. Shuren Dee Kamiki si tak odpočinula na 7 sekund. I v tomto zápase jsme mohli spatřit Zmijozelskou specialitu, i když nehrál, zřejmě se přesunuje i na tým Mrzimoru. Barbucha Kuřavová totiž poslala na odpočinek Henryho Mitchella na 55 vteřin, Amelii Brumm na 2 minuty a 19 vteřin, Martina Andrewse na 1 minutu a 39 sekund a Shuren Dee Kamiki na 39 sekund.

I přesto, že chytač Mrzimoru Sarin Coyle chytil zlatonku, ta se objevovala více Havraspáru a to 18krát, Mrzimoru se ukázala 15 krát. Nalétaných políček má ale daleko více - 8 410 oproti 5 529 políčkům Havraspáru. Celkově se i s rozhodčím Jekem Jamesem Elem majícím 7 nalétaných políček nalétalo 13 946 políček.

Na zápas přišlo více fanoušků Mrzimoru, které bylo i více slyšet. V tombole bylo losováno celkem 7 medailonků, 5krát na jedno použití a dva medailonky na dvě použití. Výherci medailonků na jedno použití se tak stali:

• Alice Stark
  • Martin Andrews (přenecháno Stanley Barnatt)
  • Clea Eowerová
  • Amelie Brumm
  • Henry Mitchell (přenecháno Caillean Windrunner)
A výherci medailonků na 2 použití se staly:
  • Lucy Hill
  • Cathy Beedle

I přes chycení zlatonky Mrzimor prohrává, Havraspár si zapisuje další body do poháru. A na závěr připojuji statistiku zápasu.

John van SmithHavraspár0:27021:06:32

Zlatonku v tomto zápase chytil po 1 hodině, 5 minutách a 23 sekundách hry ve 21:10:49 Sarin Coyle, přidal svému týmu 150 bodu a upravil konečné skóre na 150:270.