Denní Věštec - Kouzelnický denní tisk pro E-Bradavice
Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice
Rychlobrkovky
18.11.2021: Aktualizace sletů
Mezi uskutečněné slety byl přidán slet v Brně.

Famfrpál

* Souhrnná statistika 2020/2021 2. část

Vydáno dne 25. 09. 2021 18:00 (56 přečtení)

13. ročník famfrpálové sezóny 2020/2021 skončil, ocenění rozdány, všechny reporty ze zápasů vydané a už je spočítaná i souhrnná statistika. Pojďme se na ni podívat.

Vzhledem k limitům, které jsou stanoveny pro články Denního Věštce, a vzhledem k množství informací o souhrnu famfrpálové sezóny, jsem nucena rozdělit článek na dvě části, zde vám přináším zbytek statistiky.

Odehraný čas

UmístěníJménoKolejPočet zápasůČasPrůměr
1.Amelie BrummMrzimor44:16:411:04:10
1.Henry MitchellMrzimor44:16:411:04:10
1.Shuren Dee KamikiMrzimor44:16:411:04:10
2.Teóma TejedorZaměstnanci44:11:221:02:51
3.Gabriel de MontanueZmijozel44:07:181:01:50
3.Jane VixenZmijozel44:07:181:01:50
3.Percy ConelZmijozel44:07:181:01:50
3.Rina BennetZmijozel44:07:181:01:50
4.Alice StarkHavraspár44:07:031:01:46
4.Benjamin WalterHavraspár44:07:031:01:46
4.Jamie FosterHavraspár44:07:031:01:46
4.John van SmithHavraspár44:07:031:01:46
5.Rosemary Ellen WildeHavraspár43:57:3359:23
6.Johny SaitZaměstnanci43:44:2956:07
7.Mysterious ShadowNebelvír43:44:1056:03
8.Mazrim TaimZaměstnanci43:30:1852:35
9.Clea EowerováNebelvír43:22:0550:31
10.Kačka ValentováZaměstnanci43:22:0450:31
11.Sarin CoyleMrzimor43:21:2350:21
12.Martin AndrewsMrzimor33:14:081:04:43
13.Samantha CarterMrzimor33:13:031:04:21
14.Rose de VilliersNebelvír33:10:531:03:38
15.Cathy BeedleNebelvír33:07:361:02:32
16.Nina PikeováNebelvír33:06:451:02:15
17.Naomi DreamsZmijozel33:06:191:02:06
18.Yenna von EverecHavraspár43:06:0246:31
19.Lucy von BalbiZmijozel33:04:591:01:40
20.Barbucha KuřavováMrzimor43:04:1946:05
21.Adéla RebarborováZmijozel33:03:401:01:13
22.Paige TintwhistleHavraspár33:00:471:00:16
23.Charoline SwanZaměstnanci33:00:461:00:15
24.Jek James ElZaměstnanci32:46:4655:39
25.Cornelia HaleováZaměstnanci32:38:2752:49
26.Hannys LeistrováZmijozel32:26:2648:49
27.Richard BuflerZaměstnanci32:19:5346:38
28.Sheila WeoresNebelvír22:10:361:05:18
29.Flouen DarkNebelvír22:01:161:00:38
30.Lucy HillMrzimor31:41:5733:59
31.Monča BlackZaměstnanci21:41:1550:37
32.Loptr StarkMrzimor21:29:4144:51
33.Ravennë FaelivrinNebelvír21:21:4840:54
34.Katie DarkováZaměstnanci21:19:2439:42
35.James OliverNebelvír41:11:5217:58
36.Rock HolmesováHavraspár11:05:231:05:23
37.Henry DanielsNebelvír11:05:071:05:07
38.Caillean WindrunnerMrzimor11:02:331:02:33
39.Maighread SeemanNebelvír11:00:591:00:59
40.Frankie DerdesováNebelvír155:0955:09
41.Gabriela GaneZaměstnanci144:4144:41

Nalétaná vzdálenost

UmístěníJménoKolejPočet zápasůOmráčeníPrůměr
1.Teóma TejedorZaměstnanci49 3142 328,5
2.Sarin CoyleMrzimor48 8412 210,25
3.Cathy BeedleNebelvír35 6271 875,6
4.Naomi DreamsZmijozel35 3671 789
5.Alice StarkHavraspár44 4871 121,75
6.Henry MitchellMrzimor44 4301 107,5
7.John van SmithHavraspár44 2291 057,25
8.James OliverNebelvír44 2091 052,25
9.Rosemary Ellen WildeHavraspár44 0421 010,5
10.Jamie FosterHavraspár53 913978,25
11.Kačka ValentováZaměstnanci43 707926,75
12.Amelie BrummMrzimor43 337834,25
13.Gabriel de MontanueZmijozel43 085771,25
14.Martin AndrewsMrzimor32 996988,67
15.Nina PikeováNebelvír32 923974,33,25
16.Barbucha KuřavováMrzimor42 923730,75
17.Mysterious ShadowNebelvír42 908727
18.Percy ConelZmijozel42 870717,5
19.Rose de VilliersNebelvír32 810936,6
20.Richard BuflerZaměstnanci32 482827,3
21.Jane VixenZmijozel42 472618
22.Charoline SwanZaměstnanci32 291763,6
23.Hannys LeistrováZmijozel31 975658,3
24.Clea EowerováNebelvír41 949487,25
25.Johny SaitZaměstnanci41 944486
26.Monča BlackZaměstnanci21 679839,5
27.Shuren Dee KamikiMrzimor41 544386
28.Samantha CarterMrzimor31 421473,6
29.Jek James ElZaměstnanci31 380460
30.Yenna von EverecHavraspár41 363340,75
31.Paige TintwhistleHavraspár31 305435
32.Rina BennetZmijozel41 185296,25
33.Adéla RebarborováZmijozel31 017339
34.Cornelia HaleováZaměstnanci3806268,6
35.Henry DanielsNebelvír1783783
36.Katie DarkováZaměstnanci2657328,5
37.Gabriela GaneZaměstnanci1634634
38.Benjamin WalterHavraspár4537134,25
39.Loptr StarkMrzimor2509254,5
40.Mazrim TaimZaměstnanci4487121,75
41.Rock HolmesováHavraspár1400400
42.Ravennë FaelivrinNebelvír2375187,5
43.Frankie DerdesováNebelvír1340340
44.Lucy HillMrzimor329096,6
45.Lucy von BalbiZmijozel328695,3
46.Sheila WeoresNebelvír2225112,5
47.Maighread SeemanNebelvír1214214
48.Flouen DarkNebelvír2201100,5
49.Caillean WindrunnerMrzimor1184184

Souboj kolejí

Střelci

UmístěníKolejPočet zápasůPočet gólůPrůměr
1.Nebelvír47418,5
2.Havraspár47318,25
3.Zaměstnanci47017,5
4.Zmijozel4235,75
5.Mrzimor461,5

Chytači a zlatonka

Chycení zlatonky

Umístění KolejPočet zápasůChyceníPrůměr
1.Nebelvír441
1.Mrzimor430,75
1.Zaměstnanci420,5
2.Zmijozel410,25
3.Havraspár400

Málem chycení zlatonky

UmístěníKolejPočet zápasůSkorochycení Průměr
1.Mrzimor430,75
1.Zmijozel430,75
2.Zaměstnanci420,5
3.Havraspár400
3.Nebelvír400

Spatření zlatonky

UmístěníKolejPočet zápasůSpatřeníPrůměr
1.Zaměstnanci46917,25
2.Havraspár45313,25
3.Mrzimor45012,5
4.Zmijozel44711,75
5.Nebelvír44611,5

Omráčení potlouky

Úspěšnost odrážečů

UmístěníKolejPočet zápasůOmráčeníPrůměrSkutečnostRozdíl
1.Mrzimor44:48:231:12:064:44:28-3:55
2.Zaměstnanci44:01:151:00:193:55:31-5:44
3.Nebelvír43:17:0849:173:13:59-3:09
4.Zmijozel42:27:0836:472:25:54-1:14
5.Havraspár41:48:0327:011:47:51-0:12

V omráčení

UmístěníKolejPočet zápasůČas v omráčeníPrůměr SkutečnostRozdíl
1.Zmijozel44:19:351:04:544:12:58-6:37
2.Havraspár44:10:171:02:344:07:11-3:06
3.Mrzimor43:22:0150:303:16:04-5:57
4.Nebelvír42:51:0042:45,752:51:000:00
5.Zaměstnanci42:11:3532:532:10:07-1:25

Porušení ochranné zóny pokusem o vlétnutí na camrál

UmístěníKolejPočet zápasůPočet trestůČas v omráčeníPrůměrSkutečnostRozdíl
1.Havraspár, Mrzimor, Zaměstnanci411:300:22,51:300:00
2.Nebelvír, Zmijozel400:000:000:000:00

Porušení ochranné zóny pokusem o odebrání camrálu

UmístěníKolejPočet zápasůPočet trestůČas v omráčeníPrůměrSkutečnostRozdíl
1.Havraspár, Mrzimor, Nebelvír, Zaměstnanci411:300:22,51:300:00
2.Zmijozel400:000:000:000:00

Porušení ochranné zóny odpálením potlouku

UmístěníKolejPočet zápasůPočet trestůČas v omráčeníPrůměrSkutečnostRozdíl
1.Havraspár423:000:453:000:00
2.Zaměstnanci411:300:22,51:300:00
3.Mrzimor, Nebelvír, Zmijozel400:000:000:000:00

Počet omráčení brankáře za zdržování při rozehrávce

UmístěníKolejPočet zápasůPočet trestůČas v omráčeníPrůměrSkutečnostRozdíl
1.Zmijozel434:301:08,253:53-0:37
2.Mrzimor423:000:452:02-0:58
3.Havraspár, Nebelvír, Zaměstnanci400:000:000:000:00

Dlouhé držení potlouku

UmístěníKolejPočet zápasůPočet trestůČas v omráčeníPrůměr SkutečnostRozdíl
1.Havraspár492:170:342:170:00
2.Zaměstnanci441:370:241:370:00
3.Mrzimor460:540:130:540:00
4.Nebelvír450:490:120:490:00
5.Zmijozel410:110:020:110:0

Samovolný útok potlouku

UmístěníKolejPočet zápasůPočet trestůČas v omráčeníPrůměr SkutečnostRozdíl
1.Zmijozel421:560:291:560:00
2.Zaměstnanci420:200:050:200:00
3.Mrzimor420:140:03,50:06-0:08
4.Havraspár, Nebelvír400:000:000:000:00

Nalétaná vzdálenost

UmístěníKolejPočet zápasůVzdálenostPrůměr
1.Mrzimor426 4456 611,25
2.Zaměstnanci425 3816 345,25
3.Nebelvír422 5645 641
4.Havraspár419 7924 948
5.Zmijozel418 2574 564,25

Odehraný čas

UmístěníKolejPočet zápasůČasPrůměr
1.Mrzimor44:16:411:04:10
2.Nebelvír44:11:521:02:58
3.Zaměstnanci44:11:221:02:51
4.Zmijozel44:07:181:01:50
5.Havraspár44:07:031:01:46



Korekturu provedla Shuren Dee Kamiki

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Autor: Samantha Carter | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: E-Bradavice, EB famfrpál
© 2007-2008 tým Denního Věštce | Design by Daniel Simon, Robin Cook & Daniell Moon
Stránky optimilizovány pro Firefox; Opera 9.27 a vyšší. Při používání IE nezaručujeme správný chod!

Powered by phpRS | Designed by PaBi3 RSS 2.0 | HTML 4.01 | CSS2.1 |