Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice
Mezi uskutečněné slety byl přidán slet v Brně.

Famfrpál

* Mrzimor zrkotil Zmijozel

Vydáno dne 28. 09. 2021 18:00 (34 přečtení)

Ve velice vyrovnaném zápase mezi Mrzimorem a Zmijozelem zvládli mrzimorští lépe. Více informaci v článku.

V sobotu 24. dubna se odehrál ještě jeden zápas Mrzimoru, konkrétně dalším soupeřem byl tým Zmijozelu. Tento zápas byl zahájen ve 20:04:01 a byl po celou dobu velmi vyrovnaný, avšak vítězně z něho vychází mrzimorský tým.

Kapitán a střelec Henry Mitchell oproti předešlému zápasu provedl jen kosmetickou úpravu své soupisky. Střelci zůstali ve složení Henry Mitchell, Martin Andrews a Samantha Carter a Shuren Dee Kamiki jako odrážečku též ponechal. Zbylí tři hráči se prohodili, tedy z branky odešel chytat Sarin Coyle, Barbucha Kuřavová si vzala pálku na potlouky od Loptra Starka, který letěl hlídat branku.

Hannys Leistrová, kapitánka a střelkyně zmijozelského týmu, postavila na svou střeleckou pozici Gabriel de Montanue, Adélu Rebarborovou a Matyho Anyuse, jako odrážeče Jane Vixen a Percyho Conela, do branky poslala Avione Lars a jako chytačku Naomi Dreams.

Bylo prohozeno celkem 27krát camrálem obručí, kromě Adély Rebarborové, která odehrála prvních 25 sekund ve hře a byla následně vystřídána Matym Anyusem, důvod jejího odvolání i proč pak nebyla nasazena, nám není známo, se prosadili všichni střelci. Mrzimorští jich dali 14 oproti zmijozelským 13 gólů. Nejvíce jich střelili Henry Mitchell a Maty Anyus (oba 9), 4 trefy si zapisuje Martin Andrews následujíc zmijozelskými střelkyněmi Hannys Leistrovou a Gabriel de Montanue, kteří si na svoje konto zapisují každá po 2 střelách. A 1 gól si taky zapisuje i Samantha Carter.

Odrážeči rozdali pauzu o celkovém rozsahu 1 hodiny, 39 minut a 47 sekund, jen čtvrt hodiny a 10 minut z tohoto času padl zmijozelským odrážečům, zbylou hodinu, 24 minut a 37 sekund připadlo na mrzimorské odrážeče, jejichž tým odpočíval na 20 minut a 2 sekundy. Zmijozelští odpočívali 1 hodinu, 24 minut a 22 sekund, dohromady se tedy odpočívalo na 1 hodinu, 44 minut a 24 sekund.

Důvodů k navýšení doby v omráčení je jednak dlouhé držení potlouku Shuren Dee Kamiki, která byla díky tomu na 7 sekund mimo, 2krát byl potrestán Loptr Stark, který byl mimo hru na 3 minuty, a jednou byla potrestána Hannys Leistrová za porušení ochranné zóny pokusem o odebrání camrálu. Opět se omračovali i vlastní hráči, tentokráte se s tím stávají proslulejší mrzimorští. Dokonce se omračují i samotní odrážeči, respektive odrážečky navzájem. V úvodu zápasu takto omráčila Shuren Dee Kamiki Barbuchu Kuřavovou na 12 sekund. Barbucha Kuřavová ji to nejspíše chtěla oplatit, místo toho ale omráčila na 1 minutu a 33 vteřin chytače Sarina Coyla.

Zlatonka se více objevovala Zmijozelu, celkem 19krát oproti 12 spatřením Mrzimoru, taky Naomi Dreams ji mohla 2krát chytit a rozhodnout tak zápas po 17 minutách a 9 sekundách za stavu 30:30, po 9 minutách a 37 sekundách později opět ale za stavu 50:50. Nakonec ji po 1 hodině, 5 minutách a 31 sekundách chytil Sarin Coyle. Bylo nalétáno na 14 038 políček, 7 614 nalétal Mrzimor, 6 417 Zmijozel a zbylých 7 políček si připisuje rozhodčí Jek James El.

Tyto derby dolní tabulky, jak bych to nazvala, sledovalo více lidí na tribunách než předešlý zápas, a to asi díky velmi vyrovnanému skóre, mnozí drželi palce oběma týmům, nedalo se jasně poznat, který tým tu má více fanoušků, ale i tak se bavili velmi vyrovnaným, těsným a napínavým zápasem. Po zápase byla opět tombola s medailonky, losovalo celkem 9krát, 3 medailonky byly na dvě použití a zbytek na jedno použití, jehož výherci jsou:

• Henry Mitchell (chtěl přenechat Dachsi Carrikovi, nebyl ale přítomen)
  • Murphy Jenkins
  • Gabriel de Montanue (přenecháno Avione Lars)
  • Johny Sait

Mrzimor z tohoto duelu vychází vítězně, i když nechybělo málo a vítěz mohl být soupeř. I k takovému zápasu přináším v závěru svého reportu statistiku zápasu.

Henry MitchellMrzimor140:13021:08:15

Zlatonku v tomto zápase chytil po 1 hodině, 3 minutách a 38 sekundách hry ve 21:09:32 Sarin Coyle, přidal svému týmu 150 bodu a upravil konečné skóre na 290:130.

3.Gabriel de MontanueZmijozel3krát
3.Percy ConelZmijozel3krát

2.Shuren Dee KamikiMrzimor30:3430:340:00
3.Percy ConelZmijozel14:4914:490:00
4.Jane VixenZmijozel0:210:210:00
MimoZdržování při zoehrávce3:003:000:00
MimoOchranná zóna porušena odebráním camrálu1:301:300:00
MimoDlouhé držení potlouku0:070:070:00

Doba v omráčení

1.Percy ConelZmijozel21:0021:000:00

1.Naomi DreamsZmijozel1:05:31
1.Percy ConelZmijozel1:05:31

11.Shuren Dee KamikiMrzimor575
12.Percy ConelZmijozel544