Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice
Mezi uskutečněné slety byl přidán slet v Brně.

Famfrpál

* Další výhra Zaměstnanců

Vydáno dne 02. 10. 2021 10:00 (68 přečtení)

Předposlední zápas ovládli Zaměstnanci a v předposledním zápase sezóny vyhráli nad Zmijozelem. Více podrobností v článku.

V sobotu 22. května 2021 se odehrál předposlední zápas sezóny 2021 a to mezi Zmijozelem a Zaměstnanci, kteří tento zápas, který byl zahájen v 18:05:50, vyhráli i přesto, že Zmijozel měl také velkou šanci vyhrát. Oba týmy hrály též své poslední zápasy.

Zmijozelská kapitánka a střelkyně Hannys Leistrová nasadila jako střelce Gabrielu de Montanue a Matyho Anyuse, potlouky odráželi Percy Conel, Jane Vixen a Lucy von Balbi, v brance byla Avione Lars a Naomi Dreams se pokoušela chytit zlatonku.

Ke kapitánu a odrážeči Zaměstnanců Johnymu Saitoví se k jeho postu přidala Cornelie Haleová, jako střelci byli nasazeni Jek James El, Kačka Valentová a Amelie Brumm, obruče chránil Mazrim Taim a zlatonku chytal Teóma Tejedor.

Bylo střeleno v tomto duelu na 24 branek, 5 z nich Zmijozel, konkrétně si všech 5 gólů zapisuje Hannys Leistrová. Zbylých 19 střel si rozdělují střelci týmu Zaměstnanců, nejvíce jich dal Jek James El (11), hned po něj má nejvíce Kačka Valentová s 6 góly a 2 střely si zapisuje i Amelie Brum. Gabriel de Montanue a Hannys Laistrová odcházejí z tohoto zápasu s prázdnou.

Rozdalo se na 1 hodinu, 14 minut a 53 sekund celkového času pauz (reálně však 1:14:38). Více oddechu dopřáli odrážeči Zaměstnanců, kteří omráčili hráče na 1 hodinu, 1 minutu a 33 vteřin (ve skutečnosti 1:01:18) oproti době Zmijozelu, který takto rozdal omráčení na dobu 13 minut a 20 sekund. Zato ale byli zmijozelští podstatně dlouho na pauze a to na dobu 1 hodiny, 3 minut a 10 sekund (reálně 1:01:32) oproti 16 minutám a 19 sekundám Zaměstnancům. Celkově se odpočívalo na 1 hodinu, 19 minut a 29 sekund, skutečně ale 1 hodinu, 17 minut a 51 sekund.

Rozdíly mezi těmito časy je hned několik. Jednak jsou to tresty, Johny Sait byl jednou potrestán za porušení ochranné zóny pokusem o vlétnutí na potlouk, svůj trest o délce jedné a půl minuty si odpykal celý, a Avione Lars byla jednou potrestána též půl druhou minutou za zdržování hry při rozehrávce, svůj trest si odpykala jen zčásti a to pouze na 7 sekund. Též se držel potlouk dlouho, díky tomu si Johny Sait odpočinul jen na 6 vteřin, Cornelia Haleová na 1 minut a 6 sekund a Lucy von Balbi na 24 sekund. V 18:46:08 Johny Sait omráčil Lucy von Balbi na 3 minuty, tu ale 2 sekundy před vypršením omráčení vystřídal Percy Conel, který si zbytek "odseděl". Velice zvláštní omračování nasadil Johny Sait proti zmijozelské chytačce Naomi Dreams, kterou neustále kolem 18 hodin a 43 minut omračoval, ale tak, že ji, ale i sobě, díky tomu ubral na 15 vteřin, ale také se mu podařilo omráčit i svého chytače Teómu Tejedora na 29 sekund.

Zlatonku spatřili častěji Zaměstnanci až 18krát oproti 11 spatření Zmijozelu. Oba chytači mohli zápas ukončit dříve, Naomi Dreams mohla chytit zlatonku v 18:39:4, za stavu 0:130, Teóma Tejedor ji mohl chytit v 18:47:32 za stavu 20:150 než ji o něco později chytil a ukončil tím zápas, a byl tím o 4 sekundy rychlejší než Naomi Dreams. Celkově se nalétalo na 10 294 políček, Zmijozel nalétal jen 4 593 políček, soupeř se prolétl na 5 694 políčky, klasických 7 políček měla i rozhodčí Gabriela Gane.

Jak již bylo zmíněno, měli jsme tu jedno střídání na straně Zmijozelu, kdy v 18:49:06 vystřídal na pozici odrážeče Percy Conel Lucy von balbi. Viděli jsme hned tři odvolání hráčů za neaktivitu, první v 18:08:45 byl odvolán střelec Maty Anyus, ten v 18:15:10 naskočil opět do zápasu. Další dvě odvolání za neaktivitu byly již problémové, v 18:17:44 byla odvolána chytačka Naomi Dreams a v 18:19:30 střelkyně Hannys Leistrová. Byl ale problém v jejich návratu, jako kdyby je hřiště již nechtělo, proto v 18:24:16 byla vyhlášena pauza, která skončila v 18:27:15, díky níž dokázala Naomi Dreams naskočit do zápasu a to v 18:26:01, v 18:27:26, tedy 11 sekund po pauze, naskočila i Hannys Leistrová.

Na tribuny moc fanoušků moc nepřišlo, jednalo se spíš o fanoušky Zmijozelu, proto se také losovalo jen 4 medailonky na jedno použití vzhledem k zakoupeným losům, jejímž výherci se stali:

• Cornelia Haleová
  • Flouen Dark
  • Naomi Dreams
  • Martin Andrews

Zaměstnanci dál vyhrávají a připisuji si do tabulky další body. I k tomuto zápasu připojuji statistiku.

Jek James ElZaměstnanci50:19019:06:11

Zlatonku v tomto zápase chytil po 58 minutách a 29 sekundách hry v 19:05:50 Teóma Tejedor, přidal svému týmu 150 bodu a upravil konečné skóre na 50:340.

4.Johny SaitZaměstnanci2krát
4.Percy ConelZmijozel2krát
5.Jane VixenZmijozel1krát
5.Lucy von BalbiZmijozel1krát
5.Maty AnyusZmijozel1krát
5.Mazrim TaimZaměstnanci1krát

UmístěníHráčTýmČasReálRozdíl
1.Johny SaitZaměstnanci1:00:461:00:31-0:15
2.Percy ConelZmijozel10:5210:520:00

13.Teóma TejedorZaměstnanci0:290:290:00
14.Percy ConelZmijozel0:000:02+0:02

5.Lucy von BalbiZmijozel40:17
6.Percy ConelZmijozel18:12

11.Cornelia HaleováZaměstnanci257
12.Percy ConelZmijozel184