Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice
Mezi uskutečněné slety byl přidán slet v Brně.

Famfrpál

* Téměř těsné vítězství Zaměstnanců

Vydáno dne 13. 11. 2021 12:00 (64 přečtení)

Ve druhém duelu mezi Mrzimorem se Zaměstnanci vítězně vychází jejich vyzyvatel. V reportu nabízíme jejich souhrn.

Druhý zápas této sezóny se odehrál opět v sobotu, tentokrát 16. října 2021 a to duelem mezi Mrzimorem a Zaměstnanci. Zápas byl zahájen ve 20 hodin, 5 minut a 12 sekund. I přes gólovou převahu Zaměstnanců utržili téměř těsnou výhru a to díky chycení zlatonky mrzimorským týmem. Pojďme se podívat na soupisky.

Na straně Mrzimoru se postavila klasická sedmička, tedy kapitán a střelec Henry Mitchell, střelci Martin Andrews a Samantha Carter. Odrážečky Shuren Dee Kamiki a Barbucha Kuřavová, brankář Loptr Stark a chytač Sarin Coyle.

U Zaměstnanců jsou drobnější změny. Do zápasu nemohl kvůli jiným povinnostem nastoupit kapitán týmu a odrážeč Johny Sait, proto jeho kapitánské otěže převzal střelec Jek James El, k němuž se přidaly na střelecké pozici Kačka Valentová a Amelie Brumm. O něco klasičtější odrážečská dvojice v podání Charlotte Chardonay a Cornelie Haleové. Zbylé posty už zaujali tradiční hráči Mazrim Taim v brance a Teóma Tejedor na postu chytače.

Střelci vstřelili za zápas na 22 střel. Henry Mitchell dal oba dva mrzimorské góly, Martin Andrews a Samantha Carter se v tomto zápase nějak neprosadili. Zbylé střely si rozděluji střelci Zaměstnanců, nejvíce jich "nasázel" Jek James El a to 10, o 1 méně pak Kačka Valentová. S jednou střelou odcházela i Amelie Brumm.

V tomto zápase se více vyznamenávaly mrzimorské odrážečky Shuren Dee Kamiki a Barbucha Kuřavová, které obě dvě dohromady rozdaly omráčení v celkové době 1 hodiny, 11 minut a 51 sekund. Zato odrážečky soupeřova týmu Zaměstnanců, Charlotte Chardonay a Cornelia Haleová rozdaly pouhých 20 minut a 24 sekund. Celkově to tedy dělá 1 hodina, 32 minut a 15 sekund. Celková doba v omráčení je ale o 24 sekund více, tedy 1 hodina, 32 minut a 43 sekund. Z této doby déle odpočívali Zaměstnanci, kteří odpočívali 1 hodinu, 11 minut a 57 sekund oproti odpočinku mrzimorských hráčů v celkově době 20 minut a 46 sekund.

Navýšení doby v omráčení může jen jediný faktor, a tím je dlouhé držení potlouku. Barbucha Kuřavová byla tak omráčena jednou na 11 sekund, Shuren Dee Kamiki takto omráčena dvakrát, poprvé na 6 vteřin, podruhé na sekund 11, tedy celkově 17 vteřin na odpočinku. Máme tu také jedno omráčení vlastního spoluhráče, Cornelia Haleová svou spoluodrážečku Charlottu Chardonay na 6 sekund při pokusu o přihrávku potlouku.

Zlatonka se ukazovala více mrzimorským hráčům, celkově 19krát. Soupeři se objevila jen 15krát. Než ji mrzimorský chytač Sarin Coyle po téměř hodině a 5 minutách chytil, mohl ukončit zápas dříve to v čase 48 minut a 45 sekund za stavu20:140, což by znamenalo prohru Zaměstnanců. Celkově bylo nalétáno 13 876 políček, víc jich nalétali mrzimorští a to na 7 261 políček oproti 6 608 nalétaným políčkům Zaměstnanců. Z celkového počtu nalétala také 7 políček rozhodčí Fiona z Albionu.

Na tribunách bylo hojné zastoupení mrzimorských fanoušků. Po zápase se konala tombola medailonků. Losovalo se celkově 5 medailonků, jeden na dvě použití a 4 na jedno použití, jehož výherci jsou:

• Amelie Brumm
  • Shira Ruden Yaiko
  • Shuren Dee Kamiki
  • Gabriel de Montanue
A výherce medailonku na 2 použití:
  • Teóma Tejedor

Zaměstnanci v tomto utkání vyhrávají a zapisují si první body. Stačilo tak málo a výhra by padla soupeři. I k tomuto zápasu připojuji statistiku.

Jek James ElZaměstnanci20:20021:09:23

Zlatonku v tomto zápase chytil po 1 hodině, 4 minutách a 44 sekundách hry ve 21:09:56 Sarin Coyle, přidal svému týmu 150 bodu a upravil konečné skóre na 170:200.