Denní Věštec - Kouzelnický denní tisk pro E-Bradavice
Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice
Rychlobrkovky
03.08.2022: Aktualizace sekcí
Byla aktualizována sekce E-Bradavický Fénix, kde byli zaznamenáni všichni vítězové a další ocenění ve šk. roce 2022.

31.07.2022: Aktualizace sekcí
Byly aktualizovány sekce EB galerie nejlepších a Síně slávy jednotlivců.

Famfrpál

* Po výhře a remíze i prohra

Vydáno dne 07. 02. 2022 13:00 (122 přečtení)

Ve svém třetím zápase konajíc 13. listopadu 2021 Nebelvír podlehl týmu Zaměstnanců. Více informací v článku.

V sobotu 13. listopadu 2021 byl v 18:05:24 zahájeno další utkání, ve kterém se utkaly týmy Nebelvíru a Zaměstnanců, kteří v tomto hodinu, 2 minuty a 16 sekundy dlouhém utkání vyhráli.

Kapitánka a odrážečka Clea Eowerová ke svému postu povolala Murphyho Jenkinse, jako střelce Jamese Olivera, Rose de Villiers a Maighread Seeman, branku hlídala Nina Pikeová a zlatonku naháněla Cathy Beedle.

Kapitán a též odrážeč zaměstnaneckého týmu Johny Sait povolal na post druhého odrážeče Charlotte Chardonay, jako střelce Jeka Jamese Ela, Kačku Valentovou a Amelii Brumm. Do branky přiletěl Mazrim Taim a zlatonku chytal Teóma Tejedor.

Celkově se dalo na 21 gólů, nejvíce jich dal James Oliver, který obruče dokázal prohodit 8krát, 5krát se podařilo i Jeku Jamesi Elovi. Čtyři trefy si zapisují Rose de Villiers a Kačka Valentová. Maighread Seeman a Amelie Brumm se tentokrát neprosadily.

Více se činili odrážeči Zaměstnanců, kteří omráčili své soupeře na 59 minut, ve skutečnosti o 2 sekundy méně. Nebelvírští omračovali pouze na 19 minut a 3 vteřiny, v reálu o 24 sekund méně, celkově se tedy omráčilo na hodinu, 18 minut a 3 sekundy (reálně 1:17:37). Nebelvír byl v omráčení ale déle než jejich soupeř, odpočinuli si přesně na 1 hodinu reálně, byť je potlouk poslal na pauzu o 2 sekundy déle. Zaměstnanci odpočívali na 21 minut a 35 sekund oproti reálným 21 minutách a 11 sekundám. Celkem se odpočívalo na 1 hodinu, 21 minut a 37 sekund (ve skutečnosti 1:21:11).

Rozdíly mezi rozdaným omráčení a v omráčení jsou způsobeny hned třemi faktory, Maighread Seeman byla jednou potrestána minutou a půl za porušení ochranné zóny pokusem o odebrání camrálu, Nina Pikeová byla jednou potrestána za zdržování při rozehrávce minutou a půl. Potlouk omračoval odrážeče při jeho dlouhém držení, na to doplatili Johny Sait 11 vteřinami v omráčení, Clea Eowerová 12 sekundami v omráčení a Charlotte Chardonay 11 sekundami. Odrážeči se pokoušeli také omráčit své již "omráčené" protivníky dřív, než se probrali z mrákot. Johny Sait tak zasáhl o 2 sekundy dříve Cathy Beedle a Clea Eowerová zas omráčila Amelii Brumm o 24 sekund dříve. Opět odrážeči omráčili i své spoluhráče, Jek James El si tak odpočinul díky minutu a 8 sekund Charlotte Chardonay, která také omráčila na minutu a 12 vteřin Kačku Valentovou. Clea Eowerová byla zasažena při pokusu o přihrávku potlouku od Murphyho Jenkinse a na 10 sekund si tak odpočinula.

Zlatonka se objevovala spíše Zaměstnancům a to hned 14krát, jen 4krát se mihla kolem nebelvírských hráčů. Také mohl zlatonku 2krát chytit Teóma Tejedor v čase 26:28 hry v 18:31:52 za stavu 70:30 a v čase 18:35:37 za stavu 80:30. Nakonec se mu povedlo v 19:07:40 po 1 hodině, 2 minutách a 24 sekundách hry ji chytit a ukončit zápas.

I s rozhodčí Gabrielou Gane bylo celkem nalétáno 12 924 políček. 5 856 nalétal Nebelvír a 7 061 políček zas Zaměstnanci. Střelkyně Maighread Seeman do zápasu nastoupila o necelých deset minut později v 18:15:08, tedy po 9 minutách a 44 sekundách hry. Chytačka Cathy Beedle byla 5 minut a 39 vteřin mimo hru a to v časech 18:42:45 až 18:48:24.

Po zápase bylo losování tomboly o medailonky, opět se mohl vyhrát 5krát medailonek na jedno použití a jeden medailonek na dvě použití. Výherci medailonků na jedno použití se stali:

• Barbucha Kuřavová
  • Jek James El (přenecháno Teómovi Tejedorovi)
  • Lucy von Balbi
  • Henry Mitchell (přenecháno Dachsi Carrickovi)
  • Gabriela Gane (chtěla přenechat Murphymu Jenkinsovi, ale medailonek může přenechat jen členovi svého týmu, tak ponecháno)
Výherce medailonku na dvě použití se stala:
  • Nina Pikeová (přenechala Murphymu Jenkinsovi)

Zaměstnanci tento duel i přes odpor Nebelvíru vyhrávají a odnášejí si z tohoto zápasu cenné 2 body do tabulky o famfrpálová pohár. A opět přibude statistika zápasu.

Jek James ElZaměstnanci120:9019:05:47

Zlatonku v tomto zápase chytil po 1 hodině, 2 minutách a 16 sekundách hry v 19:07:40 Teóma Tejedor, přidal svému týmu 150 bodu a upravil konečné skóre na 120:240.