Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice
Databáze neobsahuje žádnou novinku.

Famfrpál

* Havraní smůla

Vydáno dne 18. 02. 2022 18:00 (95 přečtení)

Druhý sobotní zápas Havraspár prohrál, tentokráte padl hráčům ze Zmijozelu. Více se dočtete v článku.

Dalším zápasem byl duel mezi Havraspárem a Zmijozelem, který se konal v sobotu 27. listopadu 2021 od 20:06:33 jako druhý zápas toho dne. Od 18té hodiny se totiž uskutečnil zápas mezi Havraspárem a Nebelvírem. Stejně tak, jako v předchozím zápase, tak i v tomto zápase Havraspár prohrál.

Havraspárský kapitána a střelec John van Smith postavil jako druhého střelce Rosemary Ellen Wilde, jako odrážeče Shiru Ruden Yaiko a Paige Tintwhistle. Do branky nastoupil Benjamin Walter a zlatonku naháněl Clint Numine.

Zmijozelská kapitánka a střelkyně Hannys Leistrová postavila na zbývající střelecké posty Matyho Anyuse a Gabrielu de Montanue, potlouky odrážely Jane Vixen a Rina Bennet. V brance byla Kamcha Darkrose a zlatonku chytila Naomi Dreams.

V zápase bylo k vidění na 22 střel, nejvíce jich dal John van Smith, který si zapisuje 14 střel. Se čtyřmi góly odchází Maty Anyus a o jeden méně má Gabriel de Montanue. Pouhou jednu trefu si zapisuje Rosemray Ellen Wilde. Hannys Leistrové se nepodařilo vstřelit branku.

Odrážeči omráčili hráče na půl druhé hodiny a 46 vteřin, reálně to bylo jednu minutu a 43 sekund méně (1:29:03). Více omračovali havraspárští odrážeči a to na 1 hodinu a minutu, a 54 sekund k tomu (ve skutečnosti 1:00:46). Zmijozelští odrážeči omráčili hráče na 29 minut a 52 sekund oproti svým skutečným 28 minutám a 17 sekundám, za to ale hráči týmu více odpočívali, konkrétně 1 hodinu, 4 minuty a 49 sekund, ve skutečnosti o jednu minutu a 9 sekund méně. Havraspár si dáchl pouze na 32 minut a 35 sekund, reálně jen 30 minut a 54 sekund. Dohromady se tak pauzírovalo na jednu hodinu, 37 minut a 24 sekund (skutečně 1:34:34).

Rozdílnost časů mezi omráčením potlouky od odrážečů a hráčů v omráčení je z několika důvodů. V tomto utkání sehrálo roli porušení ochranné zóny vlétnutím na potlouk, díky čemuž byla Rina Bennet 2krát mimo hru na celkový čas 3 minut a jednou na půl druhou minutu byla mimo hru i Jane Vixen. Ta byla také dvakrát omráčena za dlouhé držení potlouku pokaždé na 12 sekund. Na samou dobu byla ze stejného důvodu jednou omráčená Shira Ruden Yaiko, stejně tak i Paige Tintwhistle byla omráčená ze stejného důvodu dvakrát na 11 sekund, u jedné má ale o šest sekund méně díky chycení zlatonky. Stejně tak Clint Numine omráčený Jane Vixen má díky chycené zlatonce o minutu a 35 sekund méně, stejně tak má Rina Bennet omráčená Paige Tintwhistle o 1 minut a 8 sekund. Hannys Leistrová byla na 10 sekund omráčená díky samovolně pohybujícímu potlouku. Rina Bennet byla z jednoho ze svých trestů za porušení ochranné zóny osvobozena o jednu sekundu dříve díky omráčení od Shiry Ruden Yaiko. I v tomto zápase odrážeči omračovali své spoluhráče, Maty Anyus byl díky Jane Vixen 11 sekund na pauze, a Shira Ruden Yaiko odpočívala na 2 minuty a 20 sekund díky Paige Tintwhistle.

Zmijozelu se zlatonka objevovala vícekrát a to 22krát, 12krát se ukázala soupeřům z Havraspáru. Celkem se nalétalo na 10 020 políček, více jich nalétali zmijozelští a to 6 087 políček oproti 3 926 nalétaných políček havraspárskými hráči. Zbylých 7 políček si zapisuje rozhodčí Jek James El.

V tomto utkání mělo převahu havraspárské fandění, bylo ale také slyšet fandění Zmijozelu. Po tomto duelu už byla tombola, losovalo se 5 medailonků na jedno použití a jeden medailonek na 2 použití. Výherci na jedno použití se stali:

• Loptr Stark
  • Ellarya van Johnson
  • Shuren Dee Kamiki (přenecháno Sarinu Coylovi)
  • Naomi Dreams
  • Lucy von Balbi
A výherkyně medailonku na dvě použití se stala:
  • Hannys Leistrová

I když Havraspár bojoval až do konce, byla vidět na hráčích únava z předchozího zápasu a díky tomu bere Zmijozel cenné dva body do famfrpálového poháru. A k závěru přikládám statistiku.

John van SmithHavraspár70:15021:11:12

Zlatonku v tomto zápase chytila po 1 hodině, 5 minutách a 28 sekundách hry v 21:12:01 Naomi Dreams, přidala svému týmu 150 bodu a upravila konečné skóre na 220:150.