Denní Věštec - Kouzelnický denní tisk pro E-Bradavice
Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice
Rychlobrkovky
23.10.2022: Konkurz na redaktory
DV stále hledá nové redaktory, baví-li vás psaní a máte trochu času, rádi vás v redakci přivítáme do týmu. Více informací naleznete ZDE

Famfrpál

* Souhrn sezóny 2022 - 2. část

Vydáno dne 26. 08. 2022 18:00 (33 přečtení)

Skončila již 16. ročník famfrpálové sezóny 2022. V tomto dlouhém reportu přinášíme celkový souhrn za uplynulou sezónou.

Vzhledem k limitům, které jsou stanoveny pro články Denního Věštce, a vzhledem k množství informací o souhrnu famfrpálové sezóny, jsem nucena rozdělit článek na dvě části, zde vám přináším zbytek statistiky.

Odehranný čas

UmístěníJménoKolejPočet zápasůČasPrůměr
1.Johny SaitZaměstnanci44:05:261:01:22
1.Mazrim TaimZaměstnanci44:05:261:01:22
1.Teóma TejedorZaměstnanci44:05:261:01:22
2.John van SmithHavraspár44:01:061:00:17
2.Sylvester McShaneHavraspár44:01:061:00:17
3.Flouen DarkNebelvír43:58:2759:37
3.Maighread SeemanNebelvír43:58:2759:37
3.Murphy JenkinsNebelvír43:58:2759:37
4.Naomi DreamsZmijozel43:56:4459:11
4.Percy ConelZmijozel43:56:4459:11
5.Nina PikeováNebelvír43:53:2658:22
6.Hannys LeistrováZmijozel43:52:1158:03
7.Henry MitchellMrzimor43:48:4757:12
7.Loptr StarkMrzimor43:48:4757:12
7.Samantha CarterMrzimor43:48:4757:12
7.Sarin CoyleMrzimor43:48:4757:12
7.Shuren Dee KamikiMrzimor43:48:4757:12
8.Shira Ruden YaikoHavraspár43:38:4554:41
9.Benjamin WalterHavraspár43:38:1954:35
10.Barbucha KuřavováMrzimor43:17:0249:15
11.Richard BuflerZaměstnanci33:05:191:01:46
12.Maty AnyusZmijozel43:04:1046:03
13.Clea EowerováNebelvír32:58:3059:30
14.Martin AndrewsMrzimor32:56:5258:57
15.Charlotte ChardonayZaměstnanci32:55:1958:26
16.Jane VixenZmijozel32:54:4658:15
17.Rosemary Ellen WildeHavraspár42:46:1641:34
18.Amelie BrummZaměstnanci32:41:1253:44
19.Cathy BeedleNebelvír32:40:5653:39
20.Rose de VilliersNebelvír32:22:2147:27
21.Jamie FosterHavraspár32:20:4046:53
22.Mysterious ShadowNebelvír32:16:2445:28
23.Kačka ValentováZaměstnanci32:09:4043:13
24.Kamcha DarkroseZmijozel22:03:291:01:45
24.Rina BennetZmijozel22:03:301:01:45
25.Jek James ElZaměstnanci22:02:461:01:23
26.Rock HolmesováHavraspár21:59:2859:44
27.Ontárie NepodloženáZmijozel21:54:1557:08
28.Avione LarsZmijozel21:53:1556:38
28.Lucy von BalbiZmijozel21:53:5156:38
29.Maria MartinesHavraspár21:02:0631:03
30.Charoline SwanZaměstnanci157:4257:42
31.Henry DanielsNebelvír155:3555:35
32.Liryc MarraskuuMrzimor151:5551:55
33.Nina RookHavraspár136:5236:52
34.Kate RosewoodHavraspár133:3033:30
35.Dachs CarrickMrzimor131:4531:45
36.Haide KaraiZaměstnanci123:3323:33
37.Ellarya van JohnsonNebelvír223:1223:12

Nalétaná vzdálenost

UmístěníJménoKolejPočet zápasůOmráčeníPrůměr
1.Naomi DreamsZmijozel49 6762 419
2.Sarin CoyleMrzimor49 5462 386,5
3.Teóma TejedorZaměstnanci48 8262 206,5
4.Cathy BeedleNebelvír35 4971 832,33
5.Rosemary Ellen WildeHavraspár44 8181 204,5
6.Henry MitchellMrzimor44 2301 057,5
7.Nina PikeováNebelvír43 946986,5
8.John van SmithHavraspár43 861965,25
9.Samantha CarterMrzimor43 827956,75
10.Hannys LeistrováZmijozel43 452863
11.Richard BuflerZaměstnanci33 2001 066,67
12.Martin AndrewsMrzimor33 1261 042
13.Percy ConelZmijozel42 881720,25
14.Maty AnyusZmijozel42 760690
15.Amelie BrummZaměstnanci32 451817
16.Mysterious ShadowNebelvír32 427809
17.Jek James ElZaměstnanci22 3641 182
18.Maighread SeemanNebelvír42 319579,75
19.Jamie FosterHavraspár32 273757,67
20.Rose de VilliersNebelvír32 163721
21.Kačka ValentováZaměstnanci32 107702,33
22.Murphy JenkinsNebelvír42 039509,75
23.Shuren Dee KamikiMrzimor41 925481,25
24.Charlotte ChardonayZaměstnanci31 799599,67
25.Johny SaitZaměstnanci41 718429,5
26.Clea EowerováNebelvír31 703567,67
27.Rina BennetZmijozel21 631815,5
28.Rock HolmesováHavraspár21 453726,5
29.Barbucha KuřavováMrzimor41 446361,5
30.Lucy von BalbiZmijozel21 332666
31.Jane VixenZmijozel31 331443,67
32.Loptr StarkMrzimor41 218304,5
33.Shira Ruden YaikoHavraspár41 060265
34.Flouen DarkNebelvír4975243,75
35.Sylvester McShaneHavraspár4921230,25
36.Ontárie NepodloženáZmijozel2884442
37.Henry DanielsNebelvír1781781
38.Benjamin WalterHavraspár4703175,75
39.Nina RookHavraspár1596596
40.Charoline SwanZaměstnanci1482482
41.Mazrim TaimZaměstnanci4468117
42.Kate RosewoodHavraspár1423423
43.Maria MartinesHavraspár2395197,5
44.Ellarya van JohnsonNebelvír2367183,5
45.Kamcha DarkroseZmijozel2359179,5
46.Haide KaraiZaměstnanci1330330
47.Dachs CarrickMrzimor1292292
48.Avione LarsZmijozel2216108
49.Liryc MarraskuuMrzimor1117117

Souboj kolejí

Střelci

UmístěníKolejPočet zápasůPočet gólůPrůměr
1.Zaměstnanci46516,25
2.Nebelvír45914,75
3.Havraspár44812
4.Mrzimor44010
5.Zmijozel4153,75

Chytači a zlatonka

Chycení zlatonky

Umístění KolejPočet zápasůChyceníPrůměr
1.Mrzimor430,75
1.Zaměstnanci430,75
3.Zmijozel420,5
4.Havraspár410,25
5.Nebelvír410,25

Málem chycení zlatonky

UmístěníKolejPočet zápasůSkorochycení Průměr
1.Mrzimor451,25
2.Havraspár420,5
2.Zmijozel420,5
3.Nebelvír410,25
4.Zaměstnanci400

Spatření zlatonky

UmístěníKolejPočet zápasůSpatřeníPrůměr
1.Zmijozel47117,75
2.Nebelvír46917,25
3.Havraspár46716,75
4.Mrzimor45814,5
5.Zaměstnanci44711,75

Omráčení potlouky

Úspěšnost odrážečů

UmístěníKolejPočet zápasůOmráčeníPrůměrSkutečnostRozdíl
1.Mrzimor44:54:071:13:324:51:22-2:35
2.Zaměstnanci44:49:541:12:294:48:53-1:01
3.Zmijozel42:13:0433:162:13:040:00
4.Nebelvír42:02:0430:312:00:09-1:55
5.Havraspár414:093:3214:090:00

V omráčení

UmístěníKolejPočet zápasůČas v omráčeníPrůměr SkutečnostRozdíl
1.Havraspár44:56:391:14:104:53:27-3:12
2.Zmijozel43:24:0951:023:17:58-6:11
3.Nebelvír42:56:1844:052:54:45-1:45
4.Mrzimor42:04:2331:062:02:15-2:08
5.Zaměstnanci41:10:5617:441:09:54-1:02

Porušení ochranné zóny pokusem o odebrání camrálu

UmístěníKolejPočet zápasůPočet trestůČas v omráčeníPrůměrSkutečnostRozdíl
1.Zmijozel423:000,5/0:453:000:00
2.Havraspár, Nebelvír411:300,25/0:231:300:00
3.Mrzimor, Zaměstnanci400:000/0:000:000:00

Porušení ochranné zóny pokusem o vlétnutí na camrálu

UmístěníKolejPočet zápasůPočet trestůČas v omráčeníPrůměrSkutečnostRozdíl
1.Nebelvír, Zaměstnanci411:300,25/0:231:300:00
2.Havraspár, Mrzimor, Zmijozel400:000:000:000:00

Porušení ochranné zóny odpálením potlouku

UmístěníKolejPočet zápasůPočet trestůČas v omráčeníPrůměrSkutečnostRozdíl
1.Nebelvír, Zmijozel411:300,25/0:231:300:00
2.Havraspár, Mrzimor, Zaměstnanci400:000/0:000:000:00

Porušení ochranné zóny vlétnutím na potlouk

UmístěníKolejPočet zápasůPočet trestůČas v omráčeníPrůměrSkutečnostRozdíl
1.Nebelvír, Zaměstnanci411:300,25/0:231:300:00
2.Havraspár, Mrzimor, Zmijozel400:000/0:000:000:00

Počet omráčení brankáře za zdržování při rozehrávce

UmístěníKolejPočet zápasůPočet trestůČas v omráčeníPrůměrSkutečnostRozdíl
1.Zmijozel4913:301,75/3:22,58:47-4:47
2.Havraspár434:300,75/1:06,53:19-1:11
3.Zaměstnanci411:300,25/0:22,50:28-1:02
2.Mrzimor411:300,25/0:22,50:22-1:08
3.Nebelvír400:000:000:000:00

Dlouhé držení potlouku

UmístěníKolejPočet zápasůPočet trestůČas v omráčeníPrůměr SkutečnostRozdíl
1.Havraspár433:160,75/0:493:160:00
2.Zmijozel461:551,5/0:28,751:550:00
3.Zaměstnanci4121:523/0:281:520:00
4.Nebelvír430:350,75/0:8,750:350:00
5.Mrzimor430:280,75/0:70:280:00

Samovolný útok potlouku

UmístěníKolejPočet zápasůPočet trestůČas v omráčeníPrůměr SkutečnostRozdíl
1.Mrzimori410:110,25/0:2,750:110:00
2.Nebelvír410:070,25/0:1,250:070:00
4.Havraspár, Mrzimor, Zaměstnanci400:000:000:000:00

Nalétaná vzdálenost

UmístěníKolejPočet zápasůVzdálenostPrůměr
1.Mrzimor425 7276 341,75
2.Zmijozel424 526 130,5
3.Zaměstnanci<423 7455 936,25
4.Nebelvír422 2175 554,25
5.Havraspár416 5034 125,75

Odehranný čas

UmístěníKolejPočet zápasůČasPrůměr
1.Zaměstnanci44:05:261:01:22
2.Havraspár44:01:061:00:17
3.Nebelvír43:58:2759:37
4.Zmijozel43:56:4459:11
5.Mrzimor43:48:4757:12

Tombola medailonků

UmístěníKolejPoužitíPřepočet na 1 použití
1krát2krát3krát4krát
1.Zmijozel1341024
2.Mrzimor1141022
3.Zaměstnanci720115
4.Havraspár1100011
4.Nebelvír530011



Korekturu provedla Shuren Dee Kamiki.

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Autor: Samantha Carter | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: E-Bradavice, EB famfrpál
© 2007-2008 tým Denního Věštce | Design by Daniel Simon, Robin Cook & Daniell Moon
Stránky optimilizovány pro Firefox; Opera 9.27 a vyšší. Při používání IE nezaručujeme správný chod!

Powered by phpRS | Designed by PaBi3 RSS 2.0 | HTML 4.01 | CSS2.1 |