Denní Věštec - Kouzelnický denní tisk pro E-Bradavice
Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice
Rychlobrkovky
05.08.2023: Aktualizace sekcí
Byly aktualizovány sekce EB galerie nejlepších, Síně slávy jednotlivců a E-Bradavický Fénix, kam byly vloženy výsledky 28. ročníku ankety.

23.10.2022: Konkurz na redaktory
DV stále hledá nové redaktory, baví-li vás psaní a máte trochu času, rádi vás v redakci přivítáme do týmu. Více informací naleznete ZDE

Bulvár

* Život nejsou jen samá kouzla...

Vydáno dne 23. 11. 2022 12:00 (126 přečtení)

Kouzelnický svět bohužel nejsou jen samé dobré zprávy a obloha zalitá sluncem a červánky. A my tu samozřejmě nejsme od toho, abychom mazali našim čtenářům med kolem pusy, přinášíme tedy informace, které někteří už možná znají, ale pro některé mohou být šok. Jedna z těch věcí je i to, co se šušká okolo Emmy Thompson a Kennetha Branagha.

Někteří z nás tyto dva znají pod úplně jinými jmény. Emma Thompson je nám všem známá jako trošku trhlá Sibyla Trelawneyová a Kenneth Branagh jako nabubřelý Zlatoslav Lockhart. Než se v roce 1989 vzali, hráli spolu v několika filmech, například Mnoho povyku pro nic, Znovu po smrti nebo Petrovi přátelé. Jelikož je ale život o mnohem více, než o čáry máry, jejich manželství bylo ukončeno po šesti letech vztahu z důvodu Kennetových pletek s kolegyní. Co ale mnoho z nás překvapí, nešlo o nikoho jiného, než o herečku, která ztvárnila v naší oblíbené sáze Bellatrix Lestrangeovou - Helenu Bonham Carter!

Kenneth si s Helenou začal prý již v roce 1994 během natáčení filmu Frankenstein, který Kenneth sám režíroval a zároveň v něm ztvárnili milence.

Tato láska však nezůstala jen na plátně, ale přerostla ve skutečnou a vyústila v pětiletý vztah. Emma se o manželově aféře nedávno rozpovídala v konkurenčních, mudlovských novinách.

„Byla jsem k jeho poměru dlouho slepá. Poučilo mě to, že je velmi snadné nechat se zaslepit vlastní touhou klamat sám sebe.“

Bohužel se tato událost podepsala na Emmině zdraví a sebevědomí. Nevyhnuly se jí ani deprese. Roli podváděné ženy si dokonce zahrála i ve známém mudlovském filmu Láska nebeská, kde hraje Karen Williams, manželku muže jménem Harry, kterého ztvárnil, nám důvěrně známý, Alan Rickman. Ten na Vánoce pořídí drahý šperk, ale bohužel jej nevěnuje své ženě, ale své mladší kolegyni, do které se zakouká a která s ním koketuje.

Dva roky před Heleninou aférou s Kennethem se Helena i Emma setkaly při natáčení dalšího filmu, Rodinné sídlo, po skandálu pak byli všichni součástí filmů Harryho Pottera. Emma od třetího dílu, jako profesorka Trelawneyová a Helena jako šílená Bellatrix Lestrangeová.

Emma má však dobré srdíčko a své kolegyni dávno odpustila a své špatné pocity alespoň promítla do filmu Láska nebeská. Na nohy jí pomohl zejména její manžel, Greg Wise, s kterým už je 17 let a má s ním dvě děti.

S tím se pro změnu potkala při natáčení filmu Rozum a cit v roce 1995, tehdy se však o jejím rozchodu s Kennethem ještě veřejně nevědělo. K aféře s bývalým manželem dodává v roce 2013 už jen toto:

„Nesmíte na takových věcech lpět. Nemá to smysl a nemám na to energii. S Helenou jsme se usmířily už před lety.“

Helena v minulosti ještě uvedla, že byl její vztah s Kennethem od začátku nepochopen. Nicméně jim to stejně nevydrželo a herečka pak strávila 13 let ve vztahu s režisérem oblíbených kreslených filmů, Timem Burtonem, s nímž má dvě děti. Kenneth se v roce 2003 oženil s uměleckou ředitelkou Lindsay Brunnock, s níž je dodnes.

My jim samozřejmě do budoucna přejeme jen štěstí a budeme se těšit na další povedené filmy s těmito herci.

Vaše NaomiKorekturu provedla Shuren Dee Kamiki.

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
Autor: Naomi Praychild | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
© 2007-2008 tým Denního Věštce | Design by Daniel Simon, Robin Cook & Daniell Moon
Stránky optimilizovány pro Firefox; Opera 9.27 a vyšší. Při používání IE nezaručujeme správný chod!

Powered by phpRS | Designed by PaBi3 RSS 2.0 | HTML 4.01 | CSS2.1 |