Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice
Byly aktualizovány sekce EB galerie nejlepších, Síně slávy jednotlivců, E-Bradavický Fénix a Historie DV.

DV stále hledá nové redaktory, baví-li vás psaní a máte trochu času, rádi vás v redakci přivítáme do týmu. Více informací naleznete ZDE

Famfrpál

* Těsně vítězný Havraspár

Vydáno dne 06. 11. 2023 10:00 (42 přečtení)

V dalším zápase dokázal Havraspár o fous zvítězit nad Nebelvírem.

V úterý 11. dubna 2023 se na famfrpálovém hřišti konalo další utkání z famfrpálové sezóny konkrétně mezi Havraspárem a Nebelvírem. Zápas byl zahájen ve 21:07:56 a konal se v době školních prázdnin.

Kapitánka a střelkyně Nebelvíru Nina Pikeová nasadila do zápasu jako střelkyně Leiu Mackenzie, Maighread Seeman a Niku Jizerkovou, jako odrážeče Murphyho Jenkinse, Cleu Eowerovou a Ellaryu van Johnson, do branky Flouen Dark a na chytání zlatonky Mysteria Shadowa.

Kapitánka a chytačka Havraspáru Rosemary Ellen Wilde postavila na posty střelců Johna van Smitha, Sylvestera McShanea a Kate Rosewood, na odrážeče Shiru Ruden Yaiko a Yorimara Gooka a do branky poslala Benjamina Waltera.

Padlo na 24 branek, 18 z nich si zapisuje Nebelvír, tedy 17 Nina Pikeová a s jednou střelou odchází Leia Mackanzie, havraspárských 6 gólů má John van Smith. Ostatní střelci a střelkyně se neprosadili.

Odrážeči celkově rozdali omráčení o čase 1 hodiny, 22 minut a 25 sekund (reálně 1:21:05). Více toho rozdali nebelvírští odrážeči a to 54 minut a 46 vteřin (skutečně 53:26) oproti soupeřovému času 27 minut a 39 vteřin, zato ale odpočívali více, tedy 53 minut a 37 vteřin (v reálu 52:17) oproti času Nebelvíru 31 minut a 48 vteřin. Celkový čas v omráčení je tak 1 hodina, 25 minut a 25 vteřin (skutečně 1:24:05).

Leia Mackenzie byla dvakrát potrestána na celkovou dobu tří minut za porušení ochranné zóny pokusem o odebrání camrálu. Clea Eowerová omráčila Yorimara Gooka na 3 minuty, ale po minutě a 40 sekundách chytila Rosemary Ellen Wilde zlatonku, tudíž jeho reálná doba v omráčení je o minutu a 20 vteřin méně. Rosemary Ellen Wilde byla omráčení svou spoluhráčkou Shirou Ruden Yaiko na 7 vteřin.

Zlatonka se nechala objevovat u hráčů z Havraspáru a to 24 krát oproti 21 spatřením u soupeře. Havraspár sice zlatonku chytil, ale Nebelvír mohl 4krát zápas ukončit a získat pro sebe body. Nalétalo se na 10 363 políček, více toho nalétal Havraspár, jde o 5 536 políček a zbylých 4 827 políček nalétal Nebelvír.

Měli jsme tu několik střídání, ve 21:28:55 vystřídala Ellarya van Johnson Murphyho Jenkinse, ve 21:51:14 se opět prohodili. Kate Rosewood nastoupila až ve 21:36:08, ve 21:39:56 též nastoupila Nika Jizerková, protože ve 21:33:01 byla odvolána za neaktivitu Maighread Seeman, ta pak ve 21:49:24 vystřídala Niku Jizerkovou.

V zápase byli slyšet fanoušci obou týmů, přišli se podívat studenti z jiných kolejí, popřípadě někomu z nich fandit. Opět tu byla tombola o medailonky, losovalo se tradičně 6krát, jeden medailonek byl na 2 použití, zbylých 5 na jedno použití, jejichž výherci se stali:

• Michelle Hooper
  • Dachs Carrick
  • Barbucha Kuřavová (přenecháno Martinu Andrewsovi)
  • Leia Mackenzie (přenecháno Willu Fraserovi)
  • Aurora Walters
A výherkyně medailonku na 2 použití se stala:
  • Donnie Meldiová

Havraspár díky chycené zlatonce vyhrává zápas, byl v chycení o 2 sekundy rychlejší než Nebelvír. V den zápasu byl vydán zákaz pobytu mimo Hrad od 20 hodin kvůli znovuotevření Tajemné komnaty. Zápasy jsou zachovány v původních termínech, ale je třeba dozoru a po tombole se museli studenti co nejdříve vrátit zpět do Hradu. Opět přikládám statistiku zápasu.

John van SmithHavraspár180:6022:08:52

Zlatonku v tomto zápase chytila po 1 hodině, 1 minutě a 17 sekundách hry ve 22:09:13 Rosemary Ellen Wilde, byla o 2 sekundy rychlejší než Mysterious Shadow, přidala svému týmu 150 bodu a upravila konečné skóre na 180:210.