Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice
Byly aktualizovány sekce EB galerie nejlepších, Síně slávy jednotlivců, E-Bradavický Fénix a Historie DV.

DV stále hledá nové redaktory, baví-li vás psaní a máte trochu času, rádi vás v redakci přivítáme do týmu. Více informací naleznete ZDE

Famfrpál

* Výhra žlutých

Vydáno dne 07. 11. 2023 10:00 (22 přečtení)

Ve svém prvním zápase v sezóně dokázal Mrzimor porazit Havraspár.

V neděli 30. dubna 2023 byl ve 20:08:09 zahájen duel mezi Havraspárem a Mrzimorem, který měl zápas pod kontrolou.

Kapitánka a odrážečka Mrzimoru Shuren Dee Kamiki povolala na druhý odrážečský post Barbuchu Kuřavovou, na posty střelců Martina Andrewse, Caillean Windrunner a Samanthu Carter, do branky Loptra Starka a na chycení zlatonky Sarina Coyla.

Ke kapitánce a chytačce Havraspáru Rosemary Ellen Wilde se přidali střelci John van Smith, Kate Rosewood a Maria Martines, odrážeči Yorimar Gook, Sylvester McShane a Magnolie Smaragdová, a do branky Benjamin Walter.

Střelilo se na 22 branek, 9 z nich vhodil John van Smith, 12 gólů si rozebírají střelci Mrzimoru, tedy Caillean Windrunner si zapisuje 5 střel, 4 jich má Martin Andrews a se 3 trefy odchází Samantha Carter. Mohli jsme vidět vlastní gól na straně Havraspáru, Benjamin Walter tak věnoval branku svým soupeřům.

Rozdala se pauza o celkovém času 1 hodiny, 41 minut a 24 sekund, z toho pouze 49 sekund Havraspár, soupeř byl s časem 1 hodiny, 40 minut a 35 sekund štědřejší, zato ale odpočíval na 7 minut a 23 sekund oproti Havraspáru s celkovým časem 1 hodiny, 37 minut a 41 sekund (ve skutečnosti 1:36:48), dohromady se tedy odpočívalo na 1 hodinu, 45 minut a 4 sekundy (v reálu 1:44:11).

V zápase byla Caillean Windrunner jednou na jednu a půl minutu potrestána za porušení ochranné zóny pokusem o odebrání camrálu, za zdržování hry při rozehrávce byli potrestáni brankáři Benjamin Walter a Loptr Stark každý jednou na půl druhé minuty, Benjamin Walter strávil v omráčení o 53 sekund méně díky inkasovanému gólu. Barbucha Kuřavová byla omráčena na 10 sekund díky dlouhému držení potlouku. Samantha Carter byla omráčena na 3 minuty a 24 sekundy díky vlastnímu omráčení vlastních hráčů, tedy od Barbuchy Kuřavové na 1 minutu a 39 sekund a od Shuren Dee Kamiki na 1 minut a 45 sekund.

I zlatonka se nechávala vidět více u Mrzimoru, ten ji spatřil 15krát, 7krát ji zahlédl Havraspár. Sarin Coyle zlatonku chytil, ale mohl také zápas rozhodnout 3krát před tím, ale zlatonka mu unikla z ruky. Nalétalo se na 10 949 políček, i v tomto měl Mrzimor převahu, nalétal na 6 721 políček, Havraspár prosvištěl 4 228 políčky.

V zápasu jsme viděli jedno střídání, po 22 minutách a 1 sekundě vystřídal Sylvester McShane Magnolii Smaragdovou na postu odrážeče. Po 3 minutách a 23 sekundách hry nastoupila do zápasu na postu střelkyně Maria Martines, 54 sekund před koncem zápasu byla odvolána za neaktivitu.

Na hřišti byli přítomni hráči obou týmů, případně studenti těchto týmů, dorazilo pár studentů z jiných kolejí. Zvýšil se možný počet koupených lístků z jednoho na dva, ale i tak se nedokázalo vyprodat všechny lístky. Losovalo se na 7 medailonků, 2 medailonky na dvě použití a 5 na jedno použití, jejichž výherci jsou: