Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice
Byly aktualizovány sekce EB galerie nejlepších, Síně slávy jednotlivců, E-Bradavický Fénix a Historie DV.

DV stále hledá nové redaktory, baví-li vás psaní a máte trochu času, rádi vás v redakci přivítáme do týmu. Více informací naleznete ZDE

Famfrpál

* Juniorská liga - 2. zápas

Vydáno dne 08. 11. 2023 10:00 (35 přečtení)

Pokračuje juniorská liga druhým zápasem.

Ve čtvrtek 4. května 2023 byl ve 20:10:32 zahájen druhý zápas 2. ročník Juniorské ligy ve famfrpálu. Byly vybrány týmy Zmijozelu a Havraspáru.

V týmu označeném jako Zmijozel hráli na postech střelců Donnie Meldiová, Dachs Carrick a Dacre Valrineau, jako odrážečky Ellarya van Johnson a Mystica Meldiová, v brance byla Elena Krásná a zlatonku chytala Aurora Walters.

V druhém týmu označeném jako Havraspár se zlatonku pokoušela chytit Naomi Dreams, v brance si zaletěla Lucy von Balbi, odrážeči Sylvester McShane a Magnolie Smaragdová a střelci Stephan von Hamilton a Toivu Last. Andromeda Armstrong a Elizabeth Edwards si zahrály posty jak střelce, tak i odrážeče.

V zápasu padlo na 11 gólů, 6 z nich dal Dachs Carrick, 2 trefy si zapisuje Andromeda Armstrong a po jedné brance Toivu Last a Donnie Meldiová.

Odrážeči rozdali pauzu o čase 1 hodiny, 37 minut a 11 sekund (reálně 1:35:53), více toho měla strana Zmijozelu, čas 1 hodina, 5 minut a 43 sekund (ve skutečnosti 1:04:25), oproti soupeři s časem 31:28, zato ale odpočívali 1 hodinu, 5 minut a 42 sekund (reálně 1:04:22) oproti času Zmijozelu s přesnými 47 minutami. Odpočívalo se tedy na 1 hodinu, 52 minut a 42 sekund (skutečně 1:51:22).

Hojně se porušovala ochranná zóna, za pokus o odebrání camrálu byl Dachs Carrick dvakrát potrestán po minutě a půl, tedy na 3 minuty, a Dacre Valrineau s Donnie Meldiovou jednou na půl druhou minutu. Za pokus o vlétnutí na potlouk byla jednou na minutu a 30 vteřin potrestána Elizabeth Edwards a totéž za zdržování při rozehrávce dostala Elena Krásná. Mystica Meldiová 3krát dlouho držela potlouk, byla tak omráčena na celkovou dobu 5 minut a 42 sekund, Andromeda Armstrong jednou za totéž na 49 sekund. Ellarya von Johnson omráčila Stephana von Hamiltona a následně dvakrát za sebou ho omráčila o několik vteřin dříve, než vyšel z mrákot a u Elizabeth Edwards má o 2 sekundy méně díky odvolání za neaktivitu a v druhém případě byla Elizabeth Edwards vystřídána Sylvesterem McSahenm.

Zlatonka se 19krát objevila na straně Havraspáru, soupeři jen 8krát, ale nalétali na 4 868 políček oproti druhé straně s 3 978 políčky. Celkově se nalétalo na 8 846 políček. Jak již bylo výše zmíněno, došlo ke střídání a k odvolávání hráčů. K odvolání došlo dvakrát, a to ve 20:34:31 byla odvolána střelkyně Andromeda Armstrong a o 6 vteřin později odrážečka Elizabeth Edwards. O pár sekund potom naskočili na hřiště znovu, ale prohodily si posty, tedy ve 20:34:48 naskočila jako střelkyně Elizabeth Edwards a ve 20:34:57 jako odrážečka Andromeda Armstrong. Ve 20:58:16 došlo ke střídání, Sylvester McShane vystřídal Elizabeth Edwards.

Na hřišti se sešli jen hráči, technické věci se moc neřešili. Opět připojuji statistiku zápasu.

Dachs CarrickZmijozel70:4021:10:24

Zlatonku v tomto zápase chytila po 1 hodině, 6 minutách a 54 sekundách hry ve 21:17:26 Aurora Walters, přidala svému týmu 150 bodu a upravila konečné skóre na 220:40.