Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice
Byly aktualizovány sekce EB galerie nejlepších, Síně slávy jednotlivců, E-Bradavický Fénix a Historie DV.

DV stále hledá nové redaktory, baví-li vás psaní a máte trochu času, rádi vás v redakci přivítáme do týmu. Více informací naleznete ZDE

* Modrá výhra

Vydáno dne 18. 11. 2023 10:00 (27 přečtení)

Zápas proti Zmijozelu Havraspár jednoznačně vyhrál.

Duel Havraspáru a Zmijozelu se konal 28. dubna 2023, zahájen byl ve 21:08:41.

Kapitánka a chytačka Havraspáru Rosemary Ellen Wilde postavila jako střelce Johna van Smitha, Sylvestera McShanea, Kate Rosewood a Jamieho Fostera, odrážeče Yorimara Gooka, Shiru Ruden Yaiko a Magnolii Smaragdovou, v brance byl Benjamin Walter.

Kapitánka a střelkyně Zmijozelu Lucy von Balbi povolala na střelecké posty Auroru Walters a Hannys Leistrovou, odrážeče Percyho Conela, Stephana von Hamiltona a Jane Vixen, do branky Dacreho Valrineaua a chytačku Naomi Dreams.

Bylo střeleno na 30 gólů, jednu střelu si zapisuje Hannys Leistrová a 2 trefy má Sylvester McShane. Zbylých 27 branek nastřílel John van Smith.

Celková dobra rozdaného omráčení odrážečů je 1 hodina, 36 minut a 14 sekund (reálně 1:34:31). Více toho rozdal Zmijozel s časem 55 minut a 43 sekund (reálně na 54 minut), 40 minut a 31 sekund i reálně omráčili odrážeči Havraspáru. Více ale odpočívali hráči právě z Havraspáru s časem na hodinu a 55 sekund (reálně na 59:12), zatímco soupeř jen 46 minut a 51 sekund (reálně 44:18), celková doba v omráčení je tedy na 1 hodinu, 47 minut a 46 sekund (reálně na 1:45:30).

Rozdílnost časů je dána jednak porušením ochranné zóny, konkrétně pokusem o odebrání camrálu, za který byl jednou na půl druhé minuty omráčen Sylvester McShane, a díky odpálení potlouku byli též ze hry vyřazeni Magnolie Smaragdová a Shira Ruden Yaiko, oba též po jednom potrestání na minutu a půl. Dvakrát na 3 minuty byla potrestána Dacre Valrineau za zdržování hry při rozehrávce, v omráčení byl jen 27 sekund díky inkasovaným gólům. Bylo omráčení hráčů samovolně se pohybujícím potloukem, jednou strefil Johna van Smitha na 12 sekund a Sylvestera McShanea na 10 sekund. Odrážeči také drželi potlouky dlouho, což se vymstilo dvakrát Jane Vixen, která byla mimo celkově 20 sekund, též dvakrát na celkovou dobu 21 sekund Shiře Ruden Yaiko, jednou na minutu a 10 sekund Yorimaru Gookovi a také jednou na minutu a 49 sekund Magnolii Smaragdové. Jane Vixen omráčila Magnolii Smaragdovou a na 3 minuty a Sylvestera McShanea na 58 sekund, ale díky chycení zlatonky byli o 50 a 53 sekund kratší dobu v omráčení. Jane Vixen také omráčila svého spoluhráče Stephana von Hamiltona na tři minuty.

Zlatonka byla spatřena trochu více na straněHavraspáru, 18 spatření, díky tomu ji zřejmě dokázali chytit, Zmijozel ji spatřil 17krát, mohl ale zápas ukončit po 43 minutách a 2 sekundách hry, kdy za stavu 220:10 skorochytila Naomi Dreams. Bylo nalétáno na 9 372 políček, více toho měl Zmijozel, 5 557 políček, zbylých 3 815 políček si připisuje Havraspár. Na straně Zmijozelu se jednou střídalo a to 10 minut před koncem, kdy Percy Conel vystřídal na postu odrážeče Stephana von Hamiltona. Na straně Havraspáru jsme viděli hned dvě odvolání za neaktivitu a následné dosazení hráče za jiného. 2 minuty a 57 sekund po začátku hry byl odvolán Jamie Foster, který byl do minuty nahrazen Kate Rosewood na postu střelce, po 15 minutách pak odrážeč Yorimar Gook, ten byl nahrazen po pěti minutách Magnolii Smaragdovou.

Na tribunách seděli především studenti obou týmů, byli viděni i někteří zaměstnanci nebo z Mrzimoru a pozorovali toto utkání. Po zápase se opět konala klasická tombola o medailonky, vzhledem k méně zakoupeným losům se losovalo pouze 5krát, jeden los byl na 2 použití a zbylé 4 losy na jedno použití, jejichž výherci jsou:

• Naomi Dreams (přenecháno Stephanu von Hamiltonovi)
  • Elena Krásná
  • Martin Andrews
  • Sylvester McShane (přenecháno Magnolii Smaragdové)
Výherkyně medailonku na 2 použití:
  • Lucy von Balbi (přenecháno Dacre Valrineau)

Havraspár vítězí i přesto, že narážel o velkou snahu Zmijozelu. K reportu opět přikládám statistiku zápasu.

John van SmithHavraspár10:29022:09:51

Zlatonku v tomto zápase chytila po 1 hodině, 1 minutě a 33 sekundách hry ve 21:10:4 Rosemary Ellen Wilde, přidala svému týmu 150 bodu a upravila konečné skóre na 10:440.

3.Stephan von HamiltonZmijozel2:582:580:00
4.Percy ConelZmijozel2:492:490:00

13.John van SmithHavraspár0:120:120:00
14.Percy ConelZmijozel0:090:090:00

5.Yorimar GookHavraspár15:33
6.Percy ConelZmijozel9:56

10.Shira Ruden YaikoHavraspár389
11.Percy ConelZmijozel173