Rychlobrkovky
Databáze neobsahuje žádnou novinku.
Sluníčko, vyhlídky & bowling aneb další pražský slet
Vydáno dne 21. 04. 2026 13:57 (202 přečtení)Krátká reportáž a fotografie z dalšího Pražského sletu
Již pár dní předem bylo jasné, že počasí by mělo vyjít. Ale ani v těch nejdivočejších snech se nečekalo, že se budeme procházet jen v tričcích (a někteří i v kraťasech). Slunce svítilo od samého rána a krátce po 9 jsme se začali scházet na Hlavním nádraží. Tentokráte jen samí dospělí, děti měli hlídání, a tak jsme si to mohli všichni naplno užít!
Po krátkém hledání se, ztrácení a opětovném shledávání jsme o půl 10 byli komplet, a mohli jsme vzápětí vyrazit na tramvaj, kterou jsme se dovezli až na zastávku Kotlářka, a započali jsme zde procházku. Jako první jsme vyrazili po schodech, schodech, a ještě jednou schodech, vzhůru do kopce až na usedlost a vyhlídkovou věž Cibulku. Zde byli všichni ohromeni touto stavbou a ti, kteří se nebojí výšek, se vyrazili kochat na ochoz. Výhledy na nemocnici, sídliště i další části Prahy byl slušný.
Místní architektura nás navnadila i na společnou fotografii:
Poté jsme se vydali dále, a o dost klidněji jsme opět sestoupili zpátky k hlavní silnici a podél ní jsme se vydali dále. I když výstup a počasí se na nás trochu podepsal, a bylo třeba si i odpočinout, vydali jsme se zase dále, a dali jsme si ještě jeden kopeček s vyhlídkou – vyšplhali jsme na skálu s křížem a vyhlídkou – Kalvárii. I zde se našlo několik statečných na fotografii.
Zde došlo k souboji týmů Zmijozel vs Mrzimor, a strávili jsme bowlingem příjemné dvě hodiny. A stihli jsme téměř 3 hry. (Mrzimor vyhrál hlavně díky bravurnímu výkonu Johna! ). Po bowlingu jsme si ještě chvíli odpočali a poseděli u nápojů a povídali, a po páté hodině jsme se vydali na cestu zpátky na nádraží. Zde si poslední přeživší zašli ještě do kavárny, a postupně jsme se rozjeli do svých domovů.
A já ještě jednou děkuji všem za účast, reptání a remcání, i skvělý pokec, výkony při bowlingu, a prostě za to, že jste dorazili. A těším se, že se zase brzy uvidíme na dalším sletu.
Článek sepsala Barbucha Kuřavová.
Již pár dní předem bylo jasné, že počasí by mělo vyjít. Ale ani v těch nejdivočejších snech se nečekalo, že se budeme procházet jen v tričcích (a někteří i v kraťasech). Slunce svítilo od samého rána a krátce po 9 jsme se začali scházet na Hlavním nádraží. Tentokráte jen samí dospělí, děti měli hlídání, a tak jsme si to mohli všichni naplno užít!
Po krátkém hledání se, ztrácení a opětovném shledávání jsme o půl 10 byli komplet, a mohli jsme vzápětí vyrazit na tramvaj, kterou jsme se dovezli až na zastávku Kotlářka, a započali jsme zde procházku. Jako první jsme vyrazili po schodech, schodech, a ještě jednou schodech, vzhůru do kopce až na usedlost a vyhlídkovou věž Cibulku. Zde byli všichni ohromeni touto stavbou a ti, kteří se nebojí výšek, se vyrazili kochat na ochoz. Výhledy na nemocnici, sídliště i další části Prahy byl slušný.
Místní architektura nás navnadila i na společnou fotografii:
Na fotografii: zadní řada (zleva): Tamara, John Suchý, Raven Thomas
Dolní řada (zleva): Martin Andrews, Andrea Černá, Gabriel de Montanue, Jane Vixen, Lucy von Balbi, Charlotte Chardonay
Poté jsme se vydali dále, a o dost klidněji jsme opět sestoupili zpátky k hlavní silnici a podél ní jsme se vydali dále. I když výstup a počasí se na nás trochu podepsal, a bylo třeba si i odpočinout, vydali jsme se zase dále, a dali jsme si ještě jeden kopeček s vyhlídkou – vyšplhali jsme na skálu s křížem a vyhlídkou – Kalvárii. I zde se našlo několik statečných na fotografii.
Na fotografii: John, Martin, Jane, Charlotte, Lucy
Zde došlo k souboji týmů Zmijozel vs Mrzimor, a strávili jsme bowlingem příjemné dvě hodiny. A stihli jsme téměř 3 hry. (Mrzimor vyhrál hlavně díky bravurnímu výkonu Johna! ). Po bowlingu jsme si ještě chvíli odpočali a poseděli u nápojů a povídali, a po páté hodině jsme se vydali na cestu zpátky na nádraží. Zde si poslední přeživší zašli ještě do kavárny, a postupně jsme se rozjeli do svých domovů.
A já ještě jednou děkuji všem za účast, reptání a remcání, i skvělý pokec, výkony při bowlingu, a prostě za to, že jste dorazili. A těším se, že se zase brzy uvidíme na dalším sletu.
Článek sepsala Barbucha Kuřavová.
Autor: Shuren Dee Kamiki | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář |



