Denní Věštec - Kouzelnický denní tisk pro E-Bradavice
Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice
Rychlobrkovky
11.06.2024: Hledáme nové redaktory

Denní věštec hledá nové kolejní redaktory, kteří by měli na starost publikovat zajímavé dění v koleji nebo komentovat kolejní hradní akce s povinností pouze jednoho článku ročně.
Dále hledá redaktora, který by měl na starost roční statistiku hradního života, například profesory, kteří vyučují, tedy aktivní předměty, obsazení kolejních funkcionářů apod.

Povinnosti redaktorů uvedené v DV neplatí, platí pouze povinnost toho jednoho článku, pravidla budou upravena po úplném převedení práv na DV.

Zájemci se mohou hlásit do soví pošty Fiona z Albionu.

Historie Denního Věštce


2003 - 2004
Po vzniku E-Bradavic žádný Denní Věštec neexistoval. Všechny novinky (především novinky o filmech HP) se psaly na hlavní stranu E-Bradavic.2004 - 2006
Vznikl první Denní Věštec na adrese www.gobie.wz.cz . Šéfredaktorem byl Gobie Black. Stránky neměly každodenní aktualizaci a běžely jako dnes pod phpRS.

2006
Leden - Denní Věštec dostává lepší grafiku, mezi dnešní známé tváře v DV psali např. Godric Nebelvír, Hermiona Grangerová, Dragonis a další. Šéfredaktorem byl Oliver Wood.
Květen - Denní Věštec byl napaden hackery a následně kompletně smazán. DV přestává na 4 a půl měsíce existovat.
Červen - Vzniká Bradavičník jako jediný oficiální časopis. Šéfredaktorem byl Godric Nebelvír.
Říjen - Denní Věštec byl sprovozněn pod novou adresou a zcela novým designem. Šéfredaktorkou se stala tehdejší zástupkyně ředitele Meggie Synch.
Listopad - Meggie Synch odchází z E-B a také z DV a přenechává šéfredaktorství bývalému redaktorovi Jamesovi Oliverovi. Ten měsíc do DV také nastupuje korektorka a současná šéfredaktorka Anelka Fere
Prosinec - DV se stěhuje na jinou adresu, na které stráví kolem 5 dní a poté se kvůli neshodám stěhuje opět na jinou adresu denni-vestec.unas.cz . Šéfredaktorem se stává Tab Rebel. Ten měsíc nastupuje do DV Fugen Nofutur co by redaktor a admin. Vzniká vánoční design.2007
Leden - Tab Rebel z DV odchází a nový šéfredaktor je Fugen Nofutur. DV má také nový hnědý design, který vystřídal vánoční. V téhle době v Denním Věštci působilo 11 členů redakce.
Březen - Kvůli pomalosti DV na serveru webzdarma jsme se přestěhovali na adresu denni-vestec.profitux.cz na které jsme dodnes. Vzniká nový hnědý design, který zde byl až donedávna. Šéfredaktor Fugen Nofutur zde pořádá také každotýdenní hitparádů písniček. Do redakce přibyl také Nanik, který nám až do dneška dodává občasné novinky z knihovny.


Květen - Fugen Nofutur se vzdává šéfredaktorství a stává se pouze adminem. Nový šéfredaktor je James Oliver. Pomocní šéfredaktoři jsou Anelka Fere a Stella de Mimsy. Do redakce přibyl také Robin Cook, který je zde až do dnešní doby. Za květen navštívilo DV celkem 6800 lidí.
Srpen - Nejlepší doba v Denním Věštci. I když byly E-B skoro celý srpen zavřené, za celý měsíc nás navštívilo 11 896 lidí. Nejvyšší návštěvnost za den, ale i v celé historii Denního Věštce byla 26.8. a to 587 lidí. Ten den se po 2 měsících opět otevřely E-B.
Září - James Oliver se stává pomocným šéfredaktorem a novou šéfredaktorkou až dodnes se stává Anelka Fere. 2. pomocným šéfredaktorem se stává Hermiona Grangerová.
Prosinec - Denní Věštec získává po třičtvrtě roce nový zimní design, do DV se vrátil Fugen Nofutur coby admin. V prosinci je také napsán již 1000 článek....2008
Březen - Denní Věštec dostává nový modrý design, o který se zasloužili Anelka Fere a Daniel Simon. Průměrná denní návštěvnost je okolo 500 lidí, redaktorů je kolem 45.Září - 1. září přichází Denní Věštec s novým pergamenovým designem, který je určitě nejpovedenější. Logo vytvořil Daniell Moon, design Daniel Simon a Robin Cook. Přichází také jedna novinka a to "Připravované slety"
Říjen - Vzniká nová sekce "Zrušené účty".2009
Leden - Odchod služebně nejstaršího zaměstnance DV, a zároveň pomocného šéfredaktora, Jamese Olivera. Pomocnými šéfredaktory zůstávájí Robin Cook, Ruff von Vilsquelle a Teóma Tejedor
Únor - Byl vytvořen program pro statistiky rychlosoutěží, jehož autorem se stal Ruff von Vilsquelle. Dále byla také do DV znovu zavedena hitparáda. Jejími autory jsou Robin Cook a Teóma Tejedor.
Červen - Vzhledem k časovým problémům šéfredaktorky Anelky Fere, přebírá vedení DV prozatimní trio šéfredaktorů ve složení Robin Cook, Ruff von Vilsquelle a Teóma Tejedor.
Srpen - Jednotlivé sekce začínají řídit jednotliví vedoucí sekcí, je zaveden nový systém ohodnocování článků a ostatních prací konaných zaměstnanci DV. Vzniká speciální sekce Exkluzivních redaktorů.
Prosinec - V Denním Věštci končí výborná redaktorka a vedoucí sekce Dotazníků Bellatrix Lovett. Již dříve odešla i Joanne Leafsová.

2010
Duben - Květen - Vedení časopisu se ocitlo v časové tísni z nadcházejících zkoušek a DV byl tak oslaben a redaktoři nebyli dostatečně motivováni a oceňování, to vedlo k snížené produkci článků a mohlo se zdát, že je časopis v krizi.
Říjen - Období kolem premiéry první části posledního filmu o HP přineslo série článků o historii a knihách i filmech HP z dílny Claudeho Baudelaira. Také funguje soutěž "Pátrání po tajných společnostech", kterou vede Bakys Lefahr.
Listopad - Z korektora Milwena Swamptoucha se stává "Exkluzivní redaktor" a Sybila Sondová na vlastní žádost končí v DV úplně.

2011
Březen - Vedení časopisu se odhodlalo k postupné realizaci různých změn, zatím pouze v externí části redakce. Do DV je nově přijata korektorka Baruše Jandová.
Duben - Do rukou vedení Denního Věštce byla dána veškerá správa časopisu od již bývalého admina Fugena Nofutura. Zároveň admini Fugen Nofutur a Daniel Simon z Denního Věštce odcházejí, vzhledem k tomu, že jejich úloha byla správa časopisu za minulého vedení časopisu a nyní již tyto činnosti neprovádějí.
Srpen - Září - Šéfredaktorem se stává Robin Cook poté, co Teóma Tejedor odstoupil z této funkci ze osobních a studijních důvodů. Teóma Tejedor i nadále zůstává v redakci, a to na postu správce sletů.
Listopad - Šéfredaktorkou Denního Věštce se stává Maddie Láskyplná poté, co Robin Cook odstoupil z funkce.

2012
Únor - Při registraci na EB došlo ke konkurzu na redaktory a korektury - počet aktivních redaktorů se zvýšil.

2013
Leden - Konal se již 8. ročník ankety DV o nejoblíbenější osobnosti hradu E-B Fénix.
Březen - Po dlouholeté a oddané práci pro DV z naší redakce odešli dvě osobnosti -  bývalá korektorka a redaktorka Myška Myšková a také autor více jak 250 článků a exšéfredaktor časopisu Robin Cook. Naopak se konal konkurz spolu s registrací na EB a redakce časopisu se rozšířila o několik - doufejme - skvělých redaktorů.

2014
Leden - Z postu šéfredaktora odešla z vlastní iniciativy Maddie Láskyplná. Na její místo nastoupila Barbucha Kuřavová. Poprvé za několikaletou historii se nekonala populární anketa E-Bradavický Fénix.
Červen - Anketa E-Bradavický Fénix se vrací a koná se jeho výroční 10. ročník.

2015
Červenec - Srpen - Konají se poslední dva slety Pelhřimovských Bradavic. Tomu předbíhala vydařená informační kampaň na stránkách DV.

2016
Leden - Prosinec - Články vycházejí velmi sporadicky, ubývá i pořádaných sletů.

2017
Leden - Konal se výroční 15. ročník ankety DV nejoblíbenějších osobností hradu E-Bradavický Fénix.

2018
Leden - Anketa E-Bradavický Fénix se dočkala "dospělosti" - konal se již 17. ročník!
Červen - V rámci 18. ročníku ankety E-Bradavický Fénix získala dlouholetá ředitelka školy Fiona z Albionu speciální cenu a místo v Síni slávy EB!
Srpen - Září - Proběhla změna v rámci sekce sletů, přípravná fáze sletů je nově vedena plně na EB, v rámci DV nadále funguje sekce sletů jakožto kronika/archiv všech uskutečněných sletů.

2019
Červen - Konal se již 20. ročník ankety E-Bradavický Fénix. Do Síně slávy EB byla uvedena dlouholetá studentka i kolejní  ředitelka Haide Karai.
Září - Redakce Denního Věštce byla za pomoci pracovníků ministrstva kouzel a zejména e-bradavického inspektora Johyho Saita přesunuta na jinou adresu.

2020
Leden
- Do Síně slávy EB vstoupil v rámci 21. ročníku E-Bradavického Fénixe dlouholetý profesor a kolejní ředitel Teóma Tejedor. Ročník byl poznamenán kauzou se špatně sečtenými výsledky ve většině kategorií, na základě čehož odstoupila od pořádání ankety Maddie Láskyplná - organizace dalšího ročníku se ujal druhý pořadatel Teóma Tejedor a došlo ve spolupráci s ředitelkou EB  ke změně v transparentnosti hlasování.
Březen - Červen - Z důvodu stavu pandemie v mudlovském světě bylo pozastaveno pořádání sletů.

2021
Leden -
Konal se 23. ročník ankety E-Bradavický Fénix. Do Síně slávy EB vstoupil dlouholetý inspektor a jeden z tvůrců školního famfrpálu Johny Sait.
Listopad - I během pandemie v mudlovském světě se opět začaly uskutečňovat slety.

2022
Leden - V rámci výročního 25. ročníku ankety E-Bradavický Fénix byla do Síně slávy EB uvedena dlouholetá profesorka kouzelných formulí a kolejní ředitelka Zmijozelu Charlotte Chardonay.
Červenec - Srpen - Snaha o řešení tvůrčí krize v redakci DV a několikátý pokus o "nakopnutí" novin. Pro nečinnost a nezájem došlo k odvolání šéfredaktorky Barbuchy Kuřavové. Správu DV dočasně přebral majitel DV a bývalý šéfredaktor Teóma Tejedor.

2023
Leden - Konal se 27. ročník ankety E-Bradavický Fénix. Do Síně slávy EB vstoupil bývalý student a zakladatel "Pelhřimovských Bradavic" Petr Fox.

2024
Leden - V rámci 29. ročníku ankety E-Bradavický Fénix byl do Síně slávy EB uveden Emanue Tyrs - bývalý dlouholetý student a posléze kolejní ředitel a profesor věštění.© 2007-2008 tým Denního Věštce | Design by Daniel Simon, Robin Cook & Daniell Moon
Stránky optimilizovány pro Firefox; Opera 9.27 a vyšší. Při používání IE nezaručujeme správný chod!

Powered by phpRS | Designed by PaBi3 RSS 2.0 | HTML 4.01 | CSS2.1 |